Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni túlgondolás...

Mit lehet tenni túlgondolás ellen?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni tulgondolás ellen. Az a baj hogy szinte egész nap gondolkodok. Még hülyeségen is vagy lényegtelen dolgokon is képes vagyok órákat gondolkodni rajta. Legtöbbször annyira hogy emiatt annyira lefárasztom az agyam hogy napközben is elfáradok s képes vagyok elaludni többször is.

2021. júl. 31. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Tanulj, használd érdelmes dolgokra az agyadat, akkor kevesebb idöd/energiád lesz hülyeségeket törni a fejed.
2021. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nálam is nagy probléma. Ha piálok, sem csillapodik a gondolatok sokasága, de legalább élvezem azokat.
2021. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is problémám volt mindig.

David R. Hawkins - Elengedés, az önátadás útja című könyvet tudom ajánlani, én ezt használom néhány hete. Már eddig is segített, bár még nem olvastam végig, de folytatom.

Komolyan mondom! (Régóta fennálló dologról van szó nálam. Biztos vagyok benne, hogy valamilyen gyerekkori trauma van a hátterében. A dolgok állandó túlgondolása gyerekkor óta begyakorolt szokás nálam.)

Ha nem, akkor majd a következő válaszoló talán tudja.

2021. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
gyakorolj zen meditációt
2021. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!