Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez alvajárás lenne?

Ez alvajárás lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan problémával küzködök, hogy néha (kb. havonta 2-3 hetente egyszer) az alvárás(hoz hasonló) tüneteket produkálok. Olyanokat szoktak csinálni az éjjel, alvás közben a tudtomon kívül, hogy:

-Odébb tolom a görgős székemet

-Átrendezem az íróasztalom tartalmát

-Az ágyam és a szekrényem közé vizeleka néhány méterrel odébb található WC helyett

-Pánikrohamhoz hasonló tüneteket produkálok (elkezdek fulladozni, csakis kizárólag meleg időben)

-Beszélgetek a velem egyháztartásban élőkkel

-Rejtélyes, számomra nem ismert módon megkarcolom magamat valamivel


Ezek a tünetek utalhatnak alvajárásra? Kellene velük foglalkozni komolyabban? Ha igen, akkor hová kéne fordulnom ezzel? Ezeket a tüneteket kb. 2 hónapja kezdtem el produkálni, előtte sosem volt ilyen gondom. Novemberben leszek 20 éves.



2021. aug. 10. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak túl sok démonos horrort nézel és jöttél előadni a mesét, hanem ezek tényleg megtörténnek, akkor igen, érdemes lenne orvoshoz fordulni.
2021. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1:"Köszi a választ :)


Nem szoktam horrort nézni. Melyik orvosnak említsem először? A házinak jó lesz, vagy külön keressek fel egy ilyenekre specializált személyt?

2021. aug. 10. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem házival nem tudsz mellélőni, ő majd mondani fogja kit ajánl.
2021. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!