Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kapcsolat az ilyen,...

Milyen kapcsolat az ilyen, ahol ez így felmerül?

Figyelt kérdés
Miután lefogytam 19 kg-ot, az egész életem megváltozott. A férjem még a kezemet is megfogja, amikor együtt sétálunk.
2010. aug. 29. 21:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

De, természetesen megnézem a külsejét, fontos is, mint ahogy az is, hogy én is vonzó legyek a páromnak. De nem ez az egyetlen szempon, nem a külsejéért szeretem. Lehet tökéletesen helyes, sportos, bármi történhet vele. Lebénulhat, elvesztheti a kezét, lábát, és akkor is szeretni fogom. Sokkal fontosabb a lelke, gondolkodásmódja, műveltsége, ami nem fog változni.

A pajzsmirigyműködésnek nézz utána, de szerintem te alapból elutasítod, akármit is írnék róla. Nem foglak győzködni, ha nem hiszel benne, akkor jogod van hozzá, nem foglak győzködni. Igaz, hogy nem hit dolga, de nem baj, nem kell hinni benne. Van olyan ismerősöm, akinek pajzsmirigybetegsége van, csak ő éppen nem hízik, hanem nem tud hízni. Rengeteget eszik, mégis nagyon vékony, pedig nagyon szeretne hízni.

2010. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Tehát a pajzsmirigyes dologra nem tudtál válaszolni. Higgyek, amit akarok. Valóban , ha van embernek pajzsmirigye, az éppugy lehet beteg, mint bármi mása. Nem ebben nem hiszek. Hanem abban nem, ha beteg a pajzsmirigyem, attól elkezdek hízni. Egyébként én sem betegségről írtam. Hogyha valaki önhibáján kívül beteg lesz, azt nem kell elhagyni. Na de önhibájából? Ha a feleségem elkezd hízni, figyelmeztetem. Ha nem hat rá, áldja vigye. De mink már a 40. házasságin is tul vagyunk. Éeted? De ennek ez is az ára.

2010. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Olyan nem lehet, hogy valaki nem eszik egyáltalán, mert pajzsmirigybetegséggel kb akkor lehetne az, hogy ne hízzon el, mivel nagyon fura az anyagcseréje akkor az embernek.


Én nem lennék se a felesége se a barátja annak, aki tagadja betegségek létezését, és tüneteit, mert más veszélyes elméletei lehetnek még. :S

2010. szept. 3. 20:49
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én nem valós betegségek létét tagadtam, hanem kitalált betegségét. Aki kövér, az betegre zabálja magát, és nem a betegségtől lesz kövér.

És ha olyan szép a kövérség, akkor miért akartok tőle megszálottan megszabadulni?

2010. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok kövér, nekem se tetszik de a soványság sem tetszik, de ha a párom meghízna vagy lefogyna, akkor se szégyellném az utcán.


Én ismerek olyat akiről tudom, hogy nincs baja, de azt híreszteli betegség miatt kövér, ergo leveszi saját magáról a felelősséget.


Sok betegség meg zabálást okoz, meg gyógyszerek is, amin nem segít az önuralom sem sokszor.

2010. szept. 4. 14:40
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

"Sok betegség meg zabálást okoz, meg gyógyszerek is, amin nem segít az önuralom sem sokszor."


Megint nem írsz példákat. Gondolom az étel a hűtőből egyenesen a szájában landol. Ez egy öngerjesztő folyamat. Először a zabálási betegség, ebből kifolyólag a hízási láz, majd az "alig bírok járni" tünet. Ilyenkor már természetesen a sportról szósem lehet. Meg a takarításról sem. Kezdődik a járkálás a CD után, az Atkinds diéta , meg a 90 napos diéta, meg a 950 napos diéta után. Holott az elején kellett volna nyakonragadni a hízást.

2010. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Betegség: agydaganat olyn helyen pl.

gyógyszer: szteroidok, mint a medrol pl.

2010. szept. 5. 14:04
 18/30 A kérdező kommentje:
inzulinóma is hízással jár
2010. szept. 5. 14:04
 19/30 anonim ***** válasza:

Nehogy már minden dagadtnak agydaganata van, meg gyógyszert szed, ami hízlal.

Én egy bolttól lakok nem messze, sokat járok arra. Megfigyeltem, hogy akik kilépve a boltból, azonnal enni kezdenek, vagy kólát bontanak, egyiknek sem volna szabad. Annyi önuralmuk sincs, hogy otthon kezdjenek el falni.

Lehet, hogy agydaganatosok, én nem vitatom. De akkor azt kezeltessék, hogy meggyógyuljanak.

2010. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Legtöbben saját hibájuk miatt kövérek, ez nem is volt kérdés, de te tagadtad, hogy van olyan aki betegség miatt az.


Kérdés lényege az volt, hogy egy házastárs megalázza avval a társát, hogy valami miatt nem fogja az utcán a kezét, elég éretlen és gáz szerintem.

2010. szept. 6. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!