Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kapcsolat az ilyen,...

Milyen kapcsolat az ilyen, ahol ez így felmerül?

Figyelt kérdés
Miután lefogytam 19 kg-ot, az egész életem megváltozott. A férjem még a kezemet is megfogja, amikor együtt sétálunk.
2010. aug. 29. 21:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Vagy csak az asszony gondolja ezt. Most is ő kérdezte meg, hogy a férje megfogta a kezét, csak nem a lefogyás miatt? De, lehet. Ebben se lenne semmi. Minden menyasszony elkelne pongyolában is, de nem véletlenül teker magára 2 km. csipkét. Egy asszony adjon magára az elejétől a végéig.
2010. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Egy férfi is adjon magára, ebben semmi extra nincs.
2010. szept. 8. 08:00
 23/30 A kérdező kommentje:
Ez egy fiktív szöveg, de annak is gáz, hogy ilyen valakiben felmerül, hogy ez így normális.
2010. szept. 8. 14:32
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit takar a "fiktív szöveg" megjegyzésed. Most tanultad ezt a szót?

Különben a férj egy szót sem szólt jelen esetben, csak a lesoványodott asszonyka írta le a férje lehetséges érzéseit. Intuíció. Lehet, hogy most otthon lötyög a bőrében, és azon bánkódik, hogy miért fogyott le, mert ezzel is csak bánatot okozott önmagának. Mert a férjnek tkp nem szabadna örülni, hogy csinosabb lett a sovánka, és meg kellene kérni, hogy álltó helyében fallja fel a hűtőszekrényt, ő akkor is szeretni fogja.

2010. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
fiktívet itt a reklámszövegre értettem, de a te véleményed számomra nem túl mérvadó vagy, mivel úgy jött le, tipikusan az a házastárs vagy, akinek annyira nem fontos a társa személyisége, vagyis a külseje fontosabb.
2010. szept. 9. 13:59
 26/30 anonim ***** válasza:

És az öregedés ellen mit lehet tenni? A ráncok ellen?

A párom majd szégyell kézen fogni mások előtt, ha megráncosodom? Nekem olyan férfi kell, aki büszkén fogja a kezem akkor is, ha nem vagyok topmodell.

2010. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az együtt megöregedés, meg a ráncok nem ugyanaz, mint az elhízás. Semmi közük egymáshoz. De ezt ti éppúgy tudjátok, minz én, aki 1966 május 10.-én vettem el feleségül a szomszéd kislányt, és azóta is kitartunk egymás mellett. Majd az kritizáljon, aki szintén itt tart. Hogy nem reális az ítéletem.
2010. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a kapcsolatodnak nincs jövője, ha csak ez számít!

Én erősen túlsúlyos vagyok, de a párom mindig, mindenhol felvállal, mert nem a külső számít neki!

Aki így áll a másikhoz, attól túl sokat nem lehet várni!

Én biztosan otthagynám a francba, és keresnék olyat, aki nem a külsőm miatt szeret.

2010. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Phoney ***** válasza:

Azért senki ne mondja már, hogy attól nem lesz más személyisége az embernek, hogy kövér. Az én ismeretségi körömben pontosan azért nincsenek kövér emberek, mert eddig egyikük sem volt emberileg túl szimpatikus (nem volt bajom velük, csak személy szerint nem jöttek be).


Az ember személyiségében az EGYIK legmeghatározóbb, hogy mit lát a tükörben! Vagy hogy mennyire népszerű, hogyan állnak hozzá mások! Szóval ha valaki lefogyott 19 kilót, akkor szinte biztos, hogy valemennyire más ember lesz. Még az is lehet, hogy szimpatikusabb lesz a férje számára, hihetetlen nemdebár.

2010. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Nem lesz más a személyisége, én voltam kifejezetten jó alakú is, és akkor sem volt jobb életem, mint most!

Aki jó humorú, kedves, segítőkész, tehát normális emberi tulajdonságokkal rendelkezik, annak vannak barátai, akár kövér, akár sovány!

És ez tapasztalat! És még egy dolog:a páromra sok kifejezetten szép, jó alakú nő is "hajtott", és mégis én kellettem neki!!! (Hiába a 170 cm és 50 kg, mégsem volt befutó egyik sem, pedig nem vak a párom!)

(Pedig normál súlyú, jóképű, és jó ember, és ezt nem én mondom, hanem olyan emberek,akik nem szubjektíven látják őt!)

2010. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!