Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy betegség lenne ?

Ez egy betegség lenne ?

Figyelt kérdés
Ez milyen betegség lenne rendesen mar annyira nincsen türelmem semmihez sem hogy mikor jovok haza fele a városból ra vagyok kattanva arra hogy mikor erek mar haza vagy varom a holnapi napot es komoly szinten türelmetlen vagyok ez mi lehet ? Szorongok folyamatosan mint ha nyomás lenne rajtam egyszeruen nem is tudom el mondani..

2021. szept. 12. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű stressz, de hogy mi miatt azt csak te tudod. Relaxació, mozgás, b vitamin, vannak még nyugtató hatású teák, de főkent a kiváltó okot kell megkeresned és, ha lehet rendberaknod. Családi, munkahelyi gondok? Bár ez a hülye covid időszak is ránk rak egy lapáttal.. valaki egyenesen retteg tőle. Ez is lehet stresszt kiváltó ok. Komolyabb dolog akkor lehetne, ha más dolgok is társulnának hozzá.
2021. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"türelmetlen vagyok" ez a válasz.
2021. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!