Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szívroham vagy infarktus?

Szívroham vagy infarktus?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy 2017.07.12 rosszul lettem a mentő elvitt. Azóta mindennap rosszul vagyok hol nehézlégzés szédülés .

Napi 3 xanax 0.25 szedek. Utazni egyáltalán nem tudok. A sarki boltba nem tudok elmenni rettegek hogy rosszuleszek. Leáll a szívem nézem folyton a pulzusom hogy egyenletes ver e.

Most viszont lefeküdtem aludni elkezdett fájni a hátam .

Most attól rettegek hogy H szívrohamot fogok kapni. Szívem 200al ver szabályosan rettegek hogy szívrohamom van vagy lesz

.segítene valaki .

Jó tudom nem vagytok orvosok de hasonló cipőben járok esetet szívesen elfogadom. Egy 24 éves anyuka


2021. szept. 15. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez pánikroham gyanús
2021. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem merek elaludni félek hogy szívrohamom lesz
2021. szept. 15. 00:12
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Kardiológiára kell menned kivizsgálásra. Akkor is érdemes elmenni, ha minden lelet negatív lesz, legalább megnyugszol tőle. Ha mégsem, akkor pedig életmentő volt, hogy elmentél.
2021. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Nincs szívrohamod. Pánikbeteg vagy, pszichológusra van szükséged.
2021. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

200-as pulzus nem játék,főleg ha tartósan magas. Menj háziorvoshoz ott csinálnak egy ekg-t azonnal. Utána kardiológia,ha ott mindent kizártak akkor lehet kijelenteni,hogy pánik vagy szorongás okozza.

Én pánikbetegséggel és szorongással kezelt beteg vagyok,nekem is így kellett végigjárni.Persze a pszichiáterek hamarabb is felírnak gyógyszert a tünetek alapján de azért én nem elégednék meg ennyivel.

Mentő miért vitt el?Xanaxot miért és mióta szeded?

2021. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csak képletesen írtam hogy 200al ver a szívem

A házi orvosom írta fel h ne szorongjak de semmit nem használ

Akkor is amikor elvitt a mentő rosszul lettem remegtem szedultem zsibaddtak a végtagjaim gyors volt a pulzusom. Azóta nincs olyan nap H ne érezném rosszul magam

2021. szept. 15. 08:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Rettegek egyedül itthol a gyerekkel mondom ha rosszul leszek egesznap míg haza nem jön a párom senki nem veszi észre hogy rosszul lettem.
2021. szept. 15. 08:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatokat csináltak a sürgősségin?

Mikor engem vitt el mentő hasonló tünetekkel,annyi hogy nekem a vérnyomásom is magas lett,csináltak EKG-t,mellkas röntgent (ereket látni itt nincs e szűkület vagy elzáródás és a szívet,hogy nem e nagyobb nincs e folyadék körülötte stb.),labort ahol többek között,troponint néztek ebből látni volt e bármi szívkárosodás Pl infarktus.


Ha ezek rendben voltak akkor valószínűleg pánik,de azért még egy szívultrahang és egy holter meg 24 órás vérnyomásmérés kellene.


Bírom mikor a háziorvos csak úgy felír egy nyugtatót...

2021. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak ekgt és vérnyomást mértek
2021. szept. 15. 08:54
 10/15 A kérdező kommentje:
Félek hogy rosszul leszek és senki nem veszi észre
2021. szept. 15. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!