Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 10mg kinek hogy hasznal...

Scippa 10mg kinek hogy hasznalt,tapasztalok ? Ki mire kapta?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Így van, én eddig még a betegségem előtt is mindig azt mondtam minden üzemorvosnak, hogy minden rendben, semmilyen gyógyszert nem szedek stb, az üzemorvosokkal úgy vagyok (irodai munkát végeztem mindig is), hogy nekik aztán végképp semmi közük semmihez. A háziorvosnak is csak azért adtam oda az ambuláns lapot, mert benne megbízok+ 30 napnál tovább csak szakorvosi javaslattal lehet táppénzen lenni, ami pedig azon volt feltüntetve.
2021. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a háziorvos tudja. Köszönöm az infót :)
2021. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit, sikeres gyógyulást kívánok! Örülök, hogy neked bejött a Scippa (Escitil), ahogy írtam is én fél évet adtam neki, de nem a legtutibb, úgyhogy most lesz majd váltás.
2021. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok. A Kventiaxot most már "egyszerű" depresszióra és szorongásra is alkalmazzák. Az ambuláns lapodra viszont kapsz egy bipoláris zavar diagnózist, mert csak így írhatják fel. Nekem ez bejött, egy plusz kiló sem jött fel rám.
2021. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!