Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasznos ez esetben a Frontin?

Hasznos ez esetben a Frontin?

Figyelt kérdés

Anyám rákos lett, egyedül él, és rettegek hogy egyedül maradok a gondozásával. A testvérem kihúzza magát mindenből, nem látogatja, semmi. De nekem is van munkám, megélhetésem.

Közben lettek tüneteim, iszonyú hátfájás, és nagyon szorongok. Frontint kaptam, de nem tudom segit-e, mert nem akarom magam leszedálni, csak az kéne, hogy ne szorongjak ennyire.

Régebben a sport segített, de most a hátfájással nem tudok csinálni semmit.



2021. szept. 27. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A hátfájás és minden más tünet a szorongás, a tehetetlenség és az óriási lelki fájdalom jele. Kell a Frontin, mert rá fogsz menni. Azt is elhiszem hogy nincs, aki segítsen. Anyai nagyanyámnál is ez volt. Sok betegsége volt, anyámmal együtt hárman voltak a testvérek. Igaz ebből egy rég Pesten élt, de a másik se törődött vele. Anyám nyakába szakadt minden és senki nem segített rajta. Hagyjuk a jogokat, meg a törvényeket! Ha a testvéredben nincs empátia vagy emberi segítség ezekkel semmire se mész.
2021. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy kicsit visszaveszek az aktivitásból, hátha a testvérem "kapcsol". Mert nála mindig van egy "kivárás", én viszont mindig azonnal lépek, ha szükséges, elindulok, vagy mentőt hívok.

Persze csak úgy, hogy anyu ne lássa kárát.

Csak az a baj, hogy anyám is mindig engem hív, őt soha.

2021. szept. 29. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!