Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék? Vagy mi...

Depressziós lennék? Vagy mi bajom van?

Figyelt kérdés
5 hónapja elköltöztem a lelkileg bántalmazó kapcsolatomból. Évekig lábtörlő voltam. A gyereket csak én neveltem. Most ugyanez van. Hétvégén egy pár órára elviszi, talán, de ennyi. Egyszerűen nincs egy órám naponta, amikor csak saját magammal tudok foglalkozni. Nincs hobbim, a barátok elkoptak a férjem miatt. Most itt állok 42 évesen egyedül . És szívem szerint egész nap csak feküdnék. Most mentünk volna kirándulni, erre a gyerek szétrúgta a lábát. Tehát megint u itthon ülünk. Megint főzés, mosogatás, tanulás. Én vagyok mindig a szar, apuka a jó fej, mert amit kiejt a gyerek a száján, azt megveszi neki. Én mindig nemet mondok, ő mindenre igent. Belefáradtam.
2021. okt. 3. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi információ alapján nem lehet megállapítani, hogy depressziós vagy-e. Ha úgy érzed gond van, akkor keress fel egy klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát.

Az is lehet, hogy "csak" belefásultál a helyzetbe, ami teljesen érthető. Azt írod, hogy nincs segítséged és támogatásod sem. Szülők és rokonok esetleg, akik tudnának vigyázni a gyerekre pár órát? El kellene kezdened hobbit keresni, ismerkedni, baráti kapcsolatokat kiépíteni, csoportos edzésekre járni...

2021. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem egy településen élünk, így csak ritkán találkozunk. Ahol lakom, semmi torna, közös sport, semmi nincs. Egyszerűen lehetőség sincs, ahol barátokat tudnék keresni. Illetve idő sincs nagyon. Munka után tanulás a gyerekkel, főzés, máris este van. És minden nap így telik.
2021. okt. 3. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!