Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm Depressziós lenne?

A barátnőm Depressziós lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőm barátja nagyon csunyán kihasználta,átverte,és végűl kidobta. Azóta kevesebbet beszél velem a barátnőm.Nem ír egyáltalán,ha én írok szűkszavú,mindenhez kedvtelen.

Átmentem hozzá élőbe,hogy meglepjem,és a szobája teljesen káosz volt,ő pedig az ágyban feküdt. Az apja elmondta,hogy ez megy egy ideje.Nem tartja rendbe a környezetét, és egész nap bezárkózva fekszik az ágyában és alszik.Nincs kedve kimozdulni,és folyton fáradt.


Bementem hozzá,megkérdeztem hogy van. Ahogy beszélt ,boldognak tűnt,de beszéd közben néha elkezdett könnyezni..


Amikor a fiú kidobta,aznap korházba kerűlt,mert felvágta az egész kezét,és össze kellett varni.

1 hetet töltött a zárt osztályon,de kiengedték,mert úgy látták rendben van.2 hétig utána úgy is tűnt,hogy rendbe jön. Majd elkezdődtek ezek..


Nagyon aggódunk érte..


2021. okt. 9. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy depresszió, de ezt szakorvosnak kell megállapítania. Sürgősen fel kellene keresnie egy klinikai szakpszichológust és/vagy egy pszichiátert.
2021. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Ilyenkor ősszel amúgy is kedvetlen az ember, ha erre még elhagyják, az okozhat (reméljük, csak átmeneti) depressziót.
2021. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!