Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiával,hogy fog kezelni a...

Bulimiával,hogy fog kezelni a pszichiáter?

Figyelt kérdés

Nem sokára pszichiáterhez fogok járni és az érdekelne,hogy ilyen esetben hogyan segít?


Beszélgetéssel/terápiával eltudjuk majd érni a gyógyulást ha én is akarom vagy mással segít majd?


A gyógyszereket amiket most szedek nem nagyon hatnak sajnos.


2021. okt. 14. 12:30
 1/1 anonim válasza:
100%
Én nem tudom neked megmondani, hogy hogyan fog kezelni, de amikor én voltam bulimiás, akkor engem az gyógyított meg úgymond, hogy mindig videókat néztem meg sok mást. És az egyikben azt mondták, hogy a bulémiások általában 20< BMIvel rendelkeznek. Ez engem megrémített és elkezdtem gondolkozni, hogy ha nem hányom ki és szembeállok a problémával lehet,hogy másnap rosszabb eredményt fog mutatni a mérleg, de hosszútávon nem fog rossz irányban változni a súlyom, hanem stabilizál.
2021. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!