Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panaszt tettetek volna ebben...

Panaszt tettetek volna ebben az esetben a pszichiáter ellen?

Figyelt kérdés

Bűntudatom van, de mellette azt érzem igazam is.


Ambulàns lapot sosem kaptam (tb-s) és mikor ezt jeleztem még ő volt felháborodva, minek az nekem. Kb azt sem tudom mivel kezel.


Az aszisztense rendszeresen volt bunkó a telefonban, és egyszer gyógyszerbeállítás kellős közepén meg akarta tagadni az időpontadást.


Ha bármi bajom van, akkor én vagyok a problémàs beteg, meg a fejemhez kell vágni, hogy lehet másik orvost keresni!


Ez általános egy ambulancián, vagy igazam van és ez már túlmegy egy hatàron?


Amúgy meg ne válasszon olyan szakmát ahol problémás emberek vannak. Az ambuláns lap kiadása pedig ha jól tudom kötelező.


2021. okt. 16. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk az első flegma beszólása után, hogy lehet menni másik orvoshoz, felálltam volna, és közöltem volna, hogy ezt is teszem, de előtte hivatalosan panaszt teszek a fellettesénél. Nekik is van egy fönökük.
2021. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is ilyen tapasztalatom van ambulanciával kapcsolatban :( minél hamarabb le akarnak rázni, szinte mintha nem is lenne érdekük, hogy meggyógyuljon az ember (tisztelet persze a kivételnek, de engem már hívott az orvos hisztisnek, amikor vizsgálat közben szólni mertem, hogy amúgy rohadtul fáj amit csinál épp)
2021. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Panaszt éppen tehettél volna, csak elég monopol helyzetben vannak a pszichiáterek (legalábbis erre mifelénk), szóval nagy valószínűséggel legfeljebb egy szóbeli ejnyebejnyét kapna ezért.
2021. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tettem panaszt.
2021. okt. 17. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!