Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tudnek tenni,...

Szerintetek mit tudnek tenni, hogy ne akarjon mindem ember pszichiatriara betenni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mi a problema, vagy, hogy egyaltalan van-e.Nem tudok mar magyarazatot adni ra , de tanacstalan vagyok mar teljesen. En nem gondolnam, hogy bajom van, de felek, hogy valaki bekuldet megint korhazba, mert magahoz hadonlit vagy ki akar celem szurni vagy nem tudom. Viszont tiz evem erre rament, es nem tudok mar normalis lenni ugymond, mer komoly erofeszitesbe kerul, es bele is faradtam... Nem vagyok eroszakos, semmi ilyesmi, egyszeruen felvallalom azt ami eppen bennem van.Tudtok vmi olyan embert vagy vmit ajanlani, amivel kivedhetnem, hogy betegyenek megint ide-oda?
2021. nov. 2. 10:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jajj, de sok lett hirtelen a kerdes. Mar altalanos iskolas korom ota mondjak. Teljesen mindegy, mit irnak ra, a lenyeg az, hogy sok ember mondja. Akiket megismerek, azoknak a 10 Szazaleka kb. vagy tobb.

Nem az a lenyeg, mit ir az orvos, hanem, hogy barki mit mond...

2021. nov. 2. 13:17
 12/21 Grimfox ***** válasza:
100%
Az a lényeg, mit ír az orvos, mert csak az alapján küldhetnek zártosztályra. Hiába mondja 100 ember, hogy szociopata vagy, ha az orvos azt találja, hogy egészséges vagy, akkor az ő véleménye számít, mert ő ért hozzá. Az alapján nem fognak zártra küldeni, hogy az ismerőseid szerint XY bajod van.
2021. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha tudnál valami konkrétabbat írni, akkor jobban tudnánk tanácsot adni.


Van valamilyen pszichés betegséged, ami zavar téged, szenvedést okoz?


Van olyan betegség, amit rád fognak?


Azt állítják mikor beküldenek, hogy ön vagy közveszélyes vagy? Elvileg ezzel lehet felvenni akaratod ellenére. Súlyos pszichotikus állapotban, súlyos mániás állapotban is bent szokták tartani a beteget.

2021. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az a 10% őszintén kit izgat? Miért adsz a véleményükre? Te érzed a fejlődést, ez az ami számít. Olyan emberekkel legyél akik nem azt mondogatják hogy probléma van veled. Itt a többség csak a véredet fogja szívni, próbáld meg nem észre venni őket. De tényleg nem sokat tudunk, így válasszal sem szolgálhatunk.
2021. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem próbált más beküldeni. Mentő jött. Elvitt. Kórház nem vett fel.
2021. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok olyanról akit ok nelkül a családtagja fel akart vetetni, de az orvos látta, hogy mi a szitu és nem vette föl.

Az orvos nem hülye és nem bemondásra utalja intézménybe az embert.

2021. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdéses esetben 1 napra felveszi.
2021. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnos azért van néha olyan, h családtag valótlant állít és hisznek neki, olyan is, h vki nem ön és közveszélyes de zártra teszik és olyan is, h nincs hely a nyílton, ezért megy zártra, ahonnan üresedéskor engedik át.
2021. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan ismerősöm, akit paranoiával kezdtek kezelni, mert rendőrt hívott, betörésre gyanakodva. Rendőr bevitette kórházba.


Erre kiderült utólag, h betörtek...

2021. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ez az utolso valasz tetszik, azota egy se erkezett, de szerintem feltette az ire a pontot.😏
2022. jún. 3. 03:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!