Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tudnek tenni,...

Szerintetek mit tudnek tenni, hogy ne akarjon mindem ember pszichiatriara betenni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mi a problema, vagy, hogy egyaltalan van-e.Nem tudok mar magyarazatot adni ra , de tanacstalan vagyok mar teljesen. En nem gondolnam, hogy bajom van, de felek, hogy valaki bekuldet megint korhazba, mert magahoz hadonlit vagy ki akar celem szurni vagy nem tudom. Viszont tiz evem erre rament, es nem tudok mar normalis lenni ugymond, mer komoly erofeszitesbe kerul, es bele is faradtam... Nem vagyok eroszakos, semmi ilyesmi, egyszeruen felvallalom azt ami eppen bennem van.Tudtok vmi olyan embert vagy vmit ajanlani, amivel kivedhetnem, hogy betegyenek megint ide-oda?
2021. nov. 2. 10:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az i-re az tette volna fel igazán a pontot, ha betörő, rendőr és pszichiáter egy zárkába kerúlt volna, és a két utóbbi jó magaviselettel se szabadulhatna előbb. :D
2022. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!