Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most mi? Beteg vagyok?

Ez most mi? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig idegeskedem valamin. Beképzelek dolgokat h hnap ez lesz az lesz és ideges vagyok / félek. Hogy ha meghallom a szüleim hangját egyből rohanok a konyhába mert h "biztos veszekednek." Parázok mindenért és ideges vagyok folyton...

Hiába próbálok ellene küzdeni, nem haladok előre.. :/

Mitől lehet ez vagy h lehet "kigyógyulni" belőle? 17/F



2011. nov. 7. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ez a kamaszkori idegesség, el fog múlni, de nem árt ha felkeresed a háziorvosodat és őszintén elbeszélgetsz vele, biztosan tud segíteni.
2011. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez már krónikus szorongás, mivel egyrészt gátol dolgokban, másrészt nem tudod kontrollálni, és harmadrészt, ami a legfontosabb, nem egy bizonyos dolog váltja ki, hanem gyakorlatilag minden.


ha van pénzed -> pszichológus -> pszichoterápia

ha nincs pénzed -> pszichiáter -> gyógyszer (TB,90% off)

2011. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem..


TB/90 % off ??? És az mi? :)

2011. nov. 7. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

hogy a gyógyszer árának 90%át állja az OEP. :)

jó, az is egy álláspont, hogy nem jó fiatalon gyógyszerfüggőnek lenni, de az is, hogy szorongani sz*r.

2011. nov. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!