Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni hogyan...

Öngyilkos akarok lenni hogyan előzzem meg?

Figyelt kérdés

Szinte napi szinten megforful az öngyilkosság a fejemben.Ennek leginkább az az oka,hogy nincs célom,nem örülök és nem is vágyom semmire,egyszóval csak élek eggyik napról a másikra.Fáj hogy mindenki többet ér el mint én,bár tisztában vagyok vele hogy szinte mindent elérhetnék én is ha akarnám de nem megy.Hogyan fogadja el végre magam hogy ez van és ne érdekeljen engem hogy más mir ér el,törődjek végre bele hogy én ilyen vagyok és így éljen le az életem.

Fél éve járok pszichiaterhez szedek gyógyszereket de semmit nem használ.

22/F



2021. nov. 10. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Menj el önkéntesnek, segíts elesett állatokon/embereken.
2021. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es nem olyan rossz ötlet mert állatorvos szerettem volna lenni,de persze ezt is elengedtem
2021. nov. 10. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ne kifogást keress, hanem hasznos időtöltést magadnak, és egyben segítséget másoknak. Hidd el, sokan vannak!
2021. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen merj élni,és szard le ki mit gondol!

Az mondják hogy semmit se értél el?

Pff...Hagyjuk mán,biztos olyan mondja aki könnyen beszél,vagy hülye mint az kő..

De te döntésed hogy adsz értelmet az életednek..

Mert könnyen lehet modnani az másiknak hogy olyan meg az olyan,meg annyi ér meg stb stb..

Nyilván ha nem vagy szar ember,akkor mi az problémád?

2021. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"szedek gyógyszereket de semmit nem használ."


Próbáljatok meg egy más gyógyszerelést, néha használ. Mit szedsz, mi a dg.

Gondold végig, hogy mi az amihez a legjobban értesz, amiben lehet sikerélményed, és próbáld erőltetni, és ha egy kicsit de "megmozdulsz", lesz sikerélményed az lendít a mentális egészségeden.

Tudom sokan mondják a sportot. Nem tudom mihez van affinitásod, de egy eddzőteremnek van egy sajátos aurája. Legyen az torna, bunyó/ egy kis zsákolás/stb. Először csak picit, azután egyre többet.

Próbálj zenélni, ha van érzéked hozzá. Sétálgass. A lényeg, hogy ne zárkózz magadba, mert az később olyan szociális szorongás okoz, hogy nem beszélni fogsz az öngyilkosságról, hanem meg is teszed.

Az orvosoddal beszélgess. , legyen terápia a gyógyszer mellé...

Ezek olyan dolgok amik nekem segítettek. Csak a gyógyszer az édeskevés. Jó, adhat egy támaszt egy jól beállított gyógyszerelés, de meg kell próbálni neked is mozdulni. Tudom, könnyen mondom, de muszáj.

2021. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Fogadj be egy menhelyi kutyát és lesz célja az életednek.
2021. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig más nem fog neked célt adni, az neked kell megtalálnod vagy kijelölnöd.
2021. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy jó pszichológust, és menj terápiára.
2021. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

magne b6 napi 2-3 darab, és igen, kezdj magaddal valamit.

A legjobb az ActiveLab ZMA belőle, abban cink is van, és rendess magnézium.


esetleg nadis utaztatót keress, engem a halál torkából hozott vissza.


Sport is segíthet, csapatban, emberek között. Focizz, vagy bármi. Rajzolgass, zenélj, alkoss valamit. Vagy csak fotózz a telóddal.

2021. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
5-ös nagyon jókat írt.
2021. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!