Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni hogyan...

Öngyilkos akarok lenni hogyan előzzem meg?

Figyelt kérdés

Szinte napi szinten megforful az öngyilkosság a fejemben.Ennek leginkább az az oka,hogy nincs célom,nem örülök és nem is vágyom semmire,egyszóval csak élek eggyik napról a másikra.Fáj hogy mindenki többet ér el mint én,bár tisztában vagyok vele hogy szinte mindent elérhetnék én is ha akarnám de nem megy.Hogyan fogadja el végre magam hogy ez van és ne érdekeljen engem hogy más mir ér el,törődjek végre bele hogy én ilyen vagyok és így éljen le az életem.

Fél éve járok pszichiaterhez szedek gyógyszereket de semmit nem használ.

22/F



2021. nov. 10. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Én írtam a pszichoterápiát, miért lett ennyire lehúzva?
2021. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok🙂

Mindenkinek ment a zöld

2021. nov. 11. 22:57
 13/15 anonim válasza:
17%
Aki ongyi akar lenni az soha senkinek nem szól róla, az megy és meg teszi sajnos… és egy kívülálló ember se vesz rajta észre semmi jelet! Te csak nagyon unatkozol, dolgozz valami kemény fizikai munkát úgy el fáradsz semmi ilyesmi gondolatod nem lesz 😅
2021. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13

Tipikus "menjé dolgozni és nem lehetsz öngyilkos"

Miből gondolod hogy csak unatkozó troll?

Csak úgy elmondom hogy voltam olyan depressziós hogy ma holnap megyek,és megölöm magam..

De visszont kívánom amit mondol,majd te is kerülsz ollyan helyzetben hogy bepánikolsz és depressziós leszel..

Persze,csak mondogatja,meg ilyesmi,de ha bevátja utánna meg hiába sírni,akkor te leszel az f...

Az ilyen emberek,mint te,könnyen beszélsz,vannak barátaid,családi helyzete okés,és jó munkahelye van,ami szívesen dolgozik,egészséged meg okés...

Könnyen beszélsz....

2021. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban vagy már kérdező?
2021. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!