Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kikészültem, kaptam egy...

Kikészültem, kaptam egy pánikrohamot a fóbiám miatt. Úgy érzem meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Kb egy órája szembe kellett néznem a fóbiámmal és kaptam egy pánikrohamot, mezitláb kiszaladtam a lépcsőházba, azt hittem szív rohamot fogok kapni vagy vége az életemnek aztan vissza mentem és sajnos kiabáltam a családommal mert direkt eltitkolták előlem ezt az egészet.

Teljesen lenullázódtam, elegem van. Mindenből. Súlyos mentális beteg vagyok, asperger, ocd, depresszió, meg van az a fóbia is és testi bajaim is vannak.

Meg akarok már halni. Úgy érzem vége, ezt akarom igazából már nagyon jó ideje.

Ülök a fotelben és rettegek. Néha rám jön a sírás. Vissza aludni nem merek. Feszült agresszió és düh is van bennem.


Soha nem lesz normális életem. A példaképemmel akarok lenni. Meg akarok halni egyszerűen , ennél csak jobb lehet . Ha a kutya szenved akkor elaltatják, nekem szerintem emberként is jogom van a halálhoz. Mert csak szenvedek. Meg akarok dögölni Kibszottul nem akartam megszületni. Nem akarok sohatöbbé semmit sem érezni.


25/n

Szilvi



2021. okt. 4. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Mi a fóbiád? Mit titkoltak el?
2021. okt. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

1

Írta máshova, hogy bonolult a védekezés, így inkább nem szexel

2021. okt. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Mi volt az, amit eltitkoltak előled?

Pánikkal kapcsolatban nézd meg ezt az oldalt, hátha segít:

[link]

Mielőbbi jobbulást, teljes gyógyulást kívánok!

2021. okt. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Mesélj magadról.
2021. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Mi ez a nagy lepontozás?

Mi a fóbia?

Ennyiből nem tudok kiokoskodni semmit, csak azt, hogy pszichológusra van szükséged meg egy nagy bögre forró kakaóra.

2021. okt. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Szilvi! Hasonlón mentem már én is keresztül. Bármi kérdésed van, nyugodtan írj privátban!
2021. okt. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szilvi élsz te még? Batyamnak is van egy komoly panik betegsege nem veszi be a xanaxot nagyon rosszul lesz es utal sok ember kozt lenni nem depresszios humoros jo fej xanaxat beveszi siman megy emberek koze mindenhez felfogas kell batyamnak van baratnoje szereto csaladja nincs ertelme kioltania az eletet egy buta betegseg miatt... sanda gyanum hogy valami nincs rendben a csaladotokban kerlek meselj szilvi hogy eled meg ezt? Csaladod mit szol ehhez?
2021. okt. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!