Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom letenni ?(sos lent)

Nem bírom letenni ?(sos lent)

Figyelt kérdés

28 éves vagyok mindennap megiszom 3 4 üveg bort, le szeretném tenni az alkoholt, de ahogy jön az este , megint innom kell mit csináljak?

Reggelente viszont hasmenésem van. Tönkre ment a màjam már ? Úgy tudom a legjobban regenerálódó szervűnk , egesznap nem iszom , nem hiányzik csak este , kérlek segítsetek nekem , kétségbe vagyok esve


2021. nov. 11. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az akarat dont el mindent csokentsd a mennyiseget minden nap es a vegen mar nem fog kelleni!vagy menj pszhiologushoz mert pszhies oka lehet
2021. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha normális a háziorvosod, tud ebben segíteni, hova fordulj. Hívd fel még ma!
2021. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én beszéltem vele, azt mondta neki is vannak problémái és nem érdekel senkit sem.

Az a legnagyobb problémán, hogy munkahelyről is elküldtek, mert nem oltatok, mennyaszonyommal is vége lett , minden összejött

2021. nov. 11. 16:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Szép orvos nem ?
2021. nov. 11. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát nyilván azon a feszültségen, lelkifájdalmon kéne dolgoznod, felismerni megoldani, ami miatt kényszeresen iszol. Nem az ivás a problémád, hanem hogy rosszul érzed magad a börödben, és az ivással probálod feloldani mérsékelni a fájdalmat.

Ha lehet megkéne oldani a problémádat, illetve valami másféle figyelemelterelő modszert kéne kitalálnod. Sport, játék, hobbi.

2021. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pl hogy este egyedül vagyok :(
2021. nov. 11. 16:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Beszélgethetnek itt valakivel?
2021. nov. 11. 17:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Vannak A.A gyűlések is nagyon sok helyen.

Viszont elsőnek érdemes lenne bemenned egy drogambulanciára, hogy felmérjék az állapotod, és tudjanak valamit javasolni.

2021. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából egésznap nem kívánom, és este is azért hogy tudjak aludni
2021. nov. 11. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért kéne más valamit kitalálnod, amivel alkohol nélkül is el tudsz aludni. Ki kell deríteni hogy miért is nem tudsz simán elaludni? A túlgondolkodásra pl jó a meditáció, stb. Az okokat kell megkeresni, és valamit csinálni - mert ez így egyenes út a függőséghez. A fizikai függőség pedig nagyon nem jó buli. Jó járnál, ha még előtte kitalálnál erre valamit..
2021. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!