Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik? Öngyilkossági...

Mi történik? Öngyilkossági kísérlet

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőm a mai nap öngyilkosságot kísérelt elkövetni.

Fagyállót ivott, elküldte ezt képen is.

Külföldön tartózkodom jelenleg és a lehető leghamarabb érkezem Magyarországra.

Egy közös barátnak azonnal szóltam, aki hívta a segélyhívót, küldték a mentőket és a rendőröket.

Közben végig kapcsolatban voltam telefonon (messengeren, mert EU-n kívül tartózkodom) a barátnőmmel, aki gyűlölt engem amiért segítséget hívtam, ordított velem, hogy egy idióta vagyok, de ennek ellenére próbáltam higgadt maradni.

Még vonalban voltam, amikor kiérkeztek a mentők, önként ment ki, és hallottam ahogy lezajlik a beszélgetés a mentősök/rendőrök illetve közte.

Kérdezték mennyit ivott, és megvan-e még a flakon. Ezekre a kérdésekre válaszolt, és kérték vigye ki a flakont illetve pakolja össze a személyes tárgyait, amire szüksége lehet.

Kértem tőle, hogy adja át a telefont a rendőrnek, akinek mondtam, hogy értesítsenek telefonon vele kapcsolatban, érkezem Magyarországra hamarosan indulok.

Azt mondta, hogy kizárólag közeli hozzátartozót fognak értesíteni, elmondta melyik településre viszik kórházba, de sajnos van ott kettő is, így pontosan nem tudom hol van.

A családjával megromlott a viszonya, 4 éve nem tartja velük a kapcsolatot, nyilván felfogják őket keresni, csak remélni tudom, hogy lesz mellette valaki amíg megérkezem.

Azt is hallottam, hogy kérdezte mennyi ideig tartják bent. Azt felelték, hogy kivizsgálják és ha minden rendben akkor másnap hazamehet.


Telefonját gondolom elvették, semmit nem tudok róla, a történtekkor már zavart állapotban volt, összefüggéstelenül beszélt, helytelenül, hibásan írt, ordítva sírt és kiabált.

Nagyjából fél óra telt el a kísérlet és a segítség kiérkezése között. (Nem kis mennyiséget fogyasztott sajnos)


Mi történik vele ilyenkor? Aggódom érte, sehogy nem tudom elérni, sajnos a föld másik oldalán vagyok jelenleg.


Beviszik a kórházba és hogyan tovább? Valóban kiengedik holnap?

Ha kiengedik az pontosan hogy zajlik?

Saját felelősségére haza kell mennie egyedül?


Kérem olyan válaszoljon, aki élt át hasonlót, mert eszméletlenül kétségbe vagyok esve, és fogalmam sincs mit tudnék tenni, mert nincs senki akinek szólhatnék, sajnos a családjával egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot.



#ongyilkossagi kiserlet #zartosztaly
2021. nov. 14. 05:08
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Megpróbálom felvenni a kapcsolatot a családjával. Bár sajnos ők engem fognak okolni mindenért. Nincs közöttünk jó viszony.

Sehol nem voltak évekig, fogalmam sincs most egyáltalán mellette vannak-e.


Mindenkinek köszönöm a segítséget.

2021. nov. 14. 07:50
 12/41 anonim ***** válasza:
70%
Ez kemény!Sajnálom!Kimossak a gyomrát és ha zavart meg akkor viszik a pszichiátriára és megfigyelik.Lehet akar 1 hét is míg benn van.Attól függ hogy viselkedik.Ha kijött vigyázz rá!
2021. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Fogok vigyázni rá amennyire csak lehet.

Az a baj így azt sem tudom mikor jön ki.

Semmit. Próbáltam kapcsolatba lépni a családjával addig marad a várakozás.

Holnap már repülőn ülök. Addig kétségbeesetten marad az internet, hátha megtudok többet.

Senkinek nem kívánom ezt!

2021. nov. 14. 08:12
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
Elhiszem!Ne izgulj!Már jó kezekben van!Megvarod míg kijön és minden rendbe fog jönni
2021. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
41%
Fagyálló halálos dózisa 1 dl. Gyorsan felszívódik. A gyomormosás ha ott helyben nem csinálták meg a kórházban már nem sokat ér. Ez így elmondás alapján minimum intenzív osztályos kezelés és dialízis. Pont jókor, mert így is unatkoznak az intenzíven a negyedik hullám alatt... Most még egy idiótával is kell foglalkozni...
2021. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
50%
15: Mint minden, ez is emberfüggő. Láttam már 1 dl-nél több fagyállót ivott embert, aki még 15 év múlva is élt. Honnan tudod, hogy intenzívre került? Ott voltál? Akkor idiótázz le valakit, ha voltál hasonló helyzetben.
2021. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
48%

16-os az ilyenek 0 empátiával rendelkezők mint ez itt.

Csak a covid létezik tudod

2021. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
43%
Tizenhatos voltam hasonló helyzetben. Ha meg akarom magam ölni akkor megteszem. Pont. És de, van empátiám pont az intenzíven dolgozó orvosok felé, mert az amúgy is sok munkájuk mellé most még kaptak nagy eséllyel egy borderline libát is.
2021. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Látogatási tilalom van tudtommal?

Könnyen lehet hogy nem ivott annyit mint amennyivel fenyegetőzött, mert ha fénykepet küldött meg együttműködött a hatósággal akkor nyilván nem akar meghalni.

2021. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
79%
15/18: Ha voltál hasonló helyzetben, akkor megölted volna magad, te magad mondtad. Én pl. nem vagyok borderline- os, egész egyszerűen csak a depresszió tetette velem a kísérletet, konkrétan fogalmam sem volt arról, hogy mit is csinálok. Csak később mondták el, hogy mit műveltem. Én nem fagyállót ittam.
2021. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!