Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik? Öngyilkossági...

Mi történik? Öngyilkossági kísérlet

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőm a mai nap öngyilkosságot kísérelt elkövetni.

Fagyállót ivott, elküldte ezt képen is.

Külföldön tartózkodom jelenleg és a lehető leghamarabb érkezem Magyarországra.

Egy közös barátnak azonnal szóltam, aki hívta a segélyhívót, küldték a mentőket és a rendőröket.

Közben végig kapcsolatban voltam telefonon (messengeren, mert EU-n kívül tartózkodom) a barátnőmmel, aki gyűlölt engem amiért segítséget hívtam, ordított velem, hogy egy idióta vagyok, de ennek ellenére próbáltam higgadt maradni.

Még vonalban voltam, amikor kiérkeztek a mentők, önként ment ki, és hallottam ahogy lezajlik a beszélgetés a mentősök/rendőrök illetve közte.

Kérdezték mennyit ivott, és megvan-e még a flakon. Ezekre a kérdésekre válaszolt, és kérték vigye ki a flakont illetve pakolja össze a személyes tárgyait, amire szüksége lehet.

Kértem tőle, hogy adja át a telefont a rendőrnek, akinek mondtam, hogy értesítsenek telefonon vele kapcsolatban, érkezem Magyarországra hamarosan indulok.

Azt mondta, hogy kizárólag közeli hozzátartozót fognak értesíteni, elmondta melyik településre viszik kórházba, de sajnos van ott kettő is, így pontosan nem tudom hol van.

A családjával megromlott a viszonya, 4 éve nem tartja velük a kapcsolatot, nyilván felfogják őket keresni, csak remélni tudom, hogy lesz mellette valaki amíg megérkezem.

Azt is hallottam, hogy kérdezte mennyi ideig tartják bent. Azt felelték, hogy kivizsgálják és ha minden rendben akkor másnap hazamehet.


Telefonját gondolom elvették, semmit nem tudok róla, a történtekkor már zavart állapotban volt, összefüggéstelenül beszélt, helytelenül, hibásan írt, ordítva sírt és kiabált.

Nagyjából fél óra telt el a kísérlet és a segítség kiérkezése között. (Nem kis mennyiséget fogyasztott sajnos)


Mi történik vele ilyenkor? Aggódom érte, sehogy nem tudom elérni, sajnos a föld másik oldalán vagyok jelenleg.


Beviszik a kórházba és hogyan tovább? Valóban kiengedik holnap?

Ha kiengedik az pontosan hogy zajlik?

Saját felelősségére haza kell mennie egyedül?


Kérem olyan válaszoljon, aki élt át hasonlót, mert eszméletlenül kétségbe vagyok esve, és fogalmam sincs mit tudnék tenni, mert nincs senki akinek szólhatnék, sajnos a családjával egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot.



#ongyilkossagi kiserlet #zartosztaly
2021. nov. 14. 05:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
48%
Igen, voltam hasonló helyzetben, minden nap öngyilkosságra gondoltam. Majd kerestem segítséget. Ez amit a csaj csinált viszont a legalja undorító figyelemfelhívás.
2021. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
65%
21, még mindig nem érted, ugye? Te csak GONDOLTÁL rá, és nem próbáltad meg. Ő nem gondolt rá, hanem MEGKÍSÉRELTE. Mint ahogy én se gondoltam rá, eszembe se jutott soha, mégis megkíséreltem. Egyébként ne ítélj úgy, ha nem tudod, min megy keresztül a másik. Meg egyébként se ítélj, hogy ne ítéltess...
2021. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnálom a kérdezőt. Itt ő az igazi áldozat.
2021. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
47%
Jajj istenem. Aki megkísérli és meg akar halni az meghal. Megjegyzem szerintem a csaj semmit nem ivott csak tipikus borderlineosként zsarolja a környezetét és játszmázik
2021. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
24. sajnos ivott. lélegeztetőn van toxikológiai intenzív osztályon + vesedialízis.
2021. nov. 14. 16:42
 26/41 anonim ***** válasza:
21%
Nagyszerű. Az ilyennel a teljes ellátását kifizettetném.
2021. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
21%
Kb 2 napot lesz a zart osztalyon (tapasztalat)
2021. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
28%
A világ másik végéről hazautazol egy öngyilkos liba miatt? Grt
2021. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Az legyen az én dolgom!
2021. nov. 14. 19:17
 30/41 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ki a nagyobb balek, Te vagy a csaj?!
2021. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!