Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képzelt szívbetegségből...

Képzelt szívbetegségből hogyan lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Kardiológiai lelet negatív, belgyógyász negatív, labor rendben. Mégis úgy érzem, bármelyik pillanatban szívrohamom lehet.


21/F


2021. nov. 15. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy inkabb panikbeteg?


Mellesleg... Ha volt vizsgalat, a doki biztosan felirt valamit.

2021. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltak egy időben pánikrohamaim, amikor elkezdődött ez az egész "kellemetlen érzés a mellkasban" téma még áprilisban, de nagyon rég volt már, hogy rendes rohamom volt. Nem írt fel semmit a doki, azt mondta szívbetegségem nincs, kicsit gyorsabban ver (supraventicular tachycardia), de arra csak sportoljak rendszeresen. A belgyógyász meg refluxra gyanakszik, de valamiért nem tudom elengedni a szív-témát.
2021. nov. 15. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell képzelned h meggyógyultál ;)
2021. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia , nekem is áprilisban kezdődött , azóta megjártam párszor a sürdősségit , mentő , stb - és azóta is pokol az életem , ha gondolod cseréljünk tapasztalatot , írj privátba nyugodtan.
2021. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!