Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzzem le a szorongást?

Hogy győzzem le a szorongást?

Figyelt kérdés

Már évek óta tart, volt olyan hogy nem bírtam a boltig sem elmenni. Évek alatt javult a helyzet. Pszichologusknal es pszichiaternel is voltam. Terapiakon is. Sajnos egyik sem segitett igazan. Nem reg hagytak abba a kezelesem. /a pszichologus/

Államiba nem tudok menni mert januárra adnak időpontot, magánba meg sajna az árak miatt nem.

Mostmár eljutottam oda, hogy felismerem a helyzetet hogy panikroham es probalom nyugtatni magam aztan rovidesen elmulik.

Viszont nagyon kellemetlen hogy mindennap elojon. Mit tudnek tenni ellene? Hogyan csokkentsem a stresszt/szorongast az eletembe?



2021. nov. 17. 22:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagyon osszetett dolog de a lenyeg, hogy a pszichiaterrel es pszichologussal is megszunt a kezelesem, gyogyszert mar nagyon reg letettem. Es mas helyre menni pedig mint emlitettem nagyon sok ido mire kapnek idopontot.
2021. nov. 17. 22:47
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
a sport sokat segít , kezdj el futni. és elmúlni sosem fog teljesen , az már jó ha tudod kezelni.
2021. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Hogyne múlna el teljesen. Csak hosszú munka.

Nem tudom, anno milyen gyógyszert szedtél? Nyugtatót? Mert bizonyos antidepresszánsokkal lehet hatékonyan kezelni a pánikbetegséget. Ameddig nincsen rá pénzed/szabad időpont államiban, sokat segítene az állapotodon.

2021. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
teljesen sose fog elmúlni és nem is kell. meg kell vele tanulnod együttélni
2021. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Sajnálom hogy neked még nem sikerült a szorongást leküzdened, 4-es, nekem sikerült egy jó hosszú terápiával. Elmúlt. Miért ne kéne a szorongásnak elmúlnia?
2021. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
neked se sikerülhet teljesen mert maz élet része. ha nem lenne benned semennyi szorongás akkor depressziós lennél kb.
2021. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, a kérdező nem a normális szorongásra (izgulás) gondolt, hanem a túlzott, felesleges részére.
2021. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Antidepit szedtem ami 8 honapig hatott utanna enyhen kezdtek megjelenni a tunetek es a pszichiater elvette.

Igen nem normalisan szorongok hanem egy suliba menestol is rettegek.

2021. nov. 18. 07:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát hiába mennél maganba ők is csak mindig ugyanaz okát a gyógyszereket tudnak felírni

Igaz a beszélgetés során több minden kiderül neki de akkor is ugyan ott vagy csak mindig vissza hív és nem kevés pénzt

Kérnek .egy jó háziorvos is

Kiirhat nekem is az írja ki

És vált hatsz is gyógyszert

Ha nem jön be ez csak az én véleményem nem szentírás

Jobbulást kívánok

2021. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hazirovos kiskorunak nem ir ki sajnos:(

Koszonom!

2021. nov. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!