Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik gátlás oldó gyógyszer?

Létezik gátlás oldó gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos vagyok, 23 éves létemre szinte semmibe nem merek belevágni, mert folyton a gátlásaim és a nem vagyok képesre rá gondolataim meggátolnak na és a szorongás is persze. létezik olyan gyógyszer ami ezekere hatásos? Elhalad mellettem az élet és nem teszek semmit. fejben megvan, hogy mit kéne tennem, de mintha le lennék láncolva, nem tudok áttörni a gátakon, mert ha megpróbálom nagyon nagy gyomorideg és szorongás tör rám.
2021. nov. 25. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem vagy hajlandó megdolgozni az eredményért. Ha a 6 év szenvedés alatt jártál volna pszichoterápiára, akkor mára nem lenne ilyen problémád vagy legalább megtanultad volna kezelni. A megoldás nem fog az öledbe hullani, azért tenni is kell valamit... Pszichoterápiával hónapok alatt érhető el javulás, mellette pedig az antidepresszáns ideiglenesen csökkenti a tüneteket.
2021. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A legkézenfekvőbb és hatásosabb: alkohol. Viszont pár óráig hat csak, és nagyon nem szabad rászokni
2021. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ha nem akarsz úgy semmit sem tenni, mert az megerőltető meg jajj idő, akkor ahogy írta az előttem szóló, vegyél piát, sőt, akár minden nap és alkoholista is lehetsz.
2021. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Piától csak rosszul leszek.
2021. nov. 27. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!