Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt, aki olyan értelemben...

Van itt, aki olyan értelemben hipochonder, hogy nem mer orvoshoz menni a tüneteivel? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
A diagnózistól és a gyógyszerektől való félelemre gondolok és arra, hogy esetleg nem tudod feldolgozni, ha fiatalon gyógyszereket kell szedned / félsz a mellékhatásaitól, hosszú távú következményeitől.
2021. dec. 1. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen, de szerintem még mindig jobb tudatában lenni a diagnózisnak és keresni rá egy olyan megoldást, ami mindenkinek elfogadható, mint vakon lenni és meg tovább halmozni a problémát.
2021. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A gyógyszerek is halmozzák a problémát általában.



Most hörghurut szerű köhögésem van már 2 hónapja. Már volt, hogy elhúzódott, asztmára gyanakodnak. Elmondhatatlanul félek.


Seborrheát 6 év után vizsgáltattam ki, de féltem.


Van legalább 15 éve fennálló betegségem is.

2021. dec. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!