Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18-as BMI-vel tényleg beküldhe...

Amnna kérdése:

18-as BMI-vel tényleg beküldhetnek a Pécsi pszihiátriára?

Figyelt kérdés
Pár napja diagnosztizáltak nálam purgáló anorexiát és azt mondták ha lefogyok 60-ról 57 kg alá akkor azonnal küldenek pécsre. 177 cm vagyok ha ez számít

2021. dec. 2. 03:31
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20-as, nem tudom hogy ezt ironiából mondod e vagy ilyesmi de ha nem akkor köszi :)
2021. dec. 13. 22:26
 22/26 anonim ***** válasza:

20-as

Fele-fele, nyilván nem kívánom, de ha megtörténik... voltam már bent másnál is látogatóban.

De azért csak tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy ne kerülj be. ;)

2021. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, én csak azt nem értem, ha te ennyire szakértője vagy a témának, és kioktatsz mindenkit, akkor mi a büdös f*sznak kérdezgetsz itt gyakorin?
2021. dec. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Akkora parasztok vagytok. Segítséget kért és súlyokkal, kilókkal dobálóztok, invalidáltok embereket, mikor ez csak ront az állapoton (tapasztalatból mondom).


Szerintem bekerülhetsz, ha diagnosztizáltak.

2022. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24-es, köszönöm
2022. jan. 2. 14:57
 26/26 anonim válasza:
Én is benne voltam, kicsit még vagyok ebben, bár nem ennyire, de menj el pszcihologushoz, talán ő segíthet, ott kibeszélheted a gondjaidat, mi a baj a testeddel, meddig szeretnél elmenni, stb. talán segíthet hogy megszeresd magadat. Keress valami jó pszichologust, sztem azért jobban járnál mintha a pszihiátriára küldenének. Gondold át! Később nagyobb bajaid is lehetnek abból ha nagyon lefogysz, ha kell a segítség, ne félj kérni.:)
2022. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!