Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha olyan emlèkek...

Mit tegyek ha olyan emlèkek gyötörnek amik szüleim szerint nem törtèntek, törtènhettek meg?

Figyelt kérdés

Mèg gyerekkoromban nagyon depressziós voltam. Dühkitörèsek, öngyilkossági kisèrletek stb. Kb 10 èves lehettem emlèkeim szerint amikor a helyi sportpáján találtam egy nyulat amit bántalmaztam. Szüleim szerint ès 1-2 ismerősöm szerint akinek elmertem ezt mondani nemrègiben ilyen nemtörtènhetett meg mert mèg a legmèlyebb depressziós időszakomban is csak az állatok tudtak megnyugtatni ès a legkissebb fájdalmat sem tudtam volna nekik okozni. Plusz egy szabad területen kèptelensèg lenne egy nyulat megfogni.


Ès ittvannak a tènyek ès vèlemènyek rólam amik szerint ilyen nem törtènhetett meg, ès mègis az emlèkeim mást mondanak ès kínoznak. Hogyan tehetnèm magam ezen túl?


2021. dec. 5. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Pszichologus!!!!
2021. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Gyagya vagy.
2021. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!