Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudassam anyámmal hogy...

Hogyan tudassam anyámmal hogy vagy magántanuló leszek, vagy meghalok?

Figyelt kérdés
Nem akarom elmondani neki a szándékomat, de szeretném ha megértené, mennyire fontos lenne hogy magántanuló lehessek.

2021. dec. 9. 13:24
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne csinálj semmilyen hülyeséget! Értékes ember vagy és szüksége van rád a világnak! Biztosan egy csomó ember van, aki szeret téged és nagyon örül annak, hogy az életük része vagy, még akkor is, ha jelenleg nem látod ezt így.

Ne tedd meg a családoddal azt, hogy örökre ott hagyod őket. Senki sem érdemli meg azt a fájdalmat, amit az okoz, hogy a szerettük eldobja magától az életét.


És igenis van értelme leírni a dolgokat. Segít mindent tisztábban látni és jobban átgondolni. Légyszíves osszad meg velünk, hogy mi történt veled, mert mindenki szeretne neked segíteni!

2021. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, mert így nem adod meg magadnak az esélyt arra, hogy boldogabb legyél. Ha kitartó maradsz, akkor előbb-utóbb újra fogsz találni örömteli dolgokat. Ellenkező esetben pedig ellehetetleníted azt, hogy bármi változzon.

Nem azt szeretnéd, hogy soha többé ne érezzél semmit. Gondold végig azt, hogy mi az, ami miatt így érzel. Nem akarsz úgy élni, amilyen helyzetben vagy jelenleg, de biztosan szívesebben lennél pont az ellenkező helyzetbe, ahol nem bánt senki és nem vagy magányos. Neked nem az élettel van bajod, hanem a jelenlegi élethelyzeteddel.

Ez a közösség előtt boldog voltál? Voltak barátaid? Korábban is bántottak?

Hová készülsz továbbtanulni?

Van valami álomországod, ahová el szeretnél utazni?

Van valami sorozat, aminek alig várod a következő részét?

Mi a kedvenc zenéd?

Mit szoktál csinálni a szabadidődben?

2021. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező!

Ha úgy gondolod hogy szar az életed,kicsit gondolkodj ezen:

Nekem se nincsenek barátaim.

Utálom az sulit.

Szintúgy utálnak engem is.

Minden hülyeséget kitalálnak,hogy valamivel kirúghatsanak..

Olyan iskolába járok/jártam ahová még nem is akarok/akartam menni.

Szar volt egész életem,mert anyámék tesóm elhordtak minden szarnak,mutánsnak,és hülye lúzernek,mert rájuk jött az 5 perc.

Szar az családi életem.

Nem is volt csajom,de nem csókolóztam.

Utálok egyenesen még bejárni iskolába.

Nem fogadnak be.

Testi-fogyatékos,beszédhibás,szájhasadékos,és nem vagyok megműtve,és még nincs rendes fogam.

Észak kelet magyarországon lakok.

Már én is úgy látom semmi értelme tovább élni,de mégse fogom az nagy kés,és vágom el az torkom...

Csak azért nem lettem öngyi,mert én nekem vannak "lapjaim" amivel még le akarok tenni..

Ha elgondolkozik,te is változhat az életeden,mondjuk gyk szerint középiskolás vagy, akkor fogod magad,és átsz mész másik suliba,vagy beiratkozol egy olyan közösségben ahol el fogadnak.

Nem tudom milyen az helyzeted,de ha teszel érte hogy jobb legyen,még mindig jobb ha késsel elvágod az saját kezed,vagy ilyesmi..

17/F

2021. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyit,hogy engem is szintügy cikiztek/cikiznek,meg az tanár is egy khm ha ne mondjam mi..

Meg megbocsás,engem is betaláltak az utcán, csak annyi volt az szerencsém hogy van eszem,és nem szítottam ki az verekedést.

Amúgy állják ki magáért,vagy tovább fognak verni/vagy zaklatni.

Azért kedves kérdező,inkább válasz az okosabb döntést,mindenkinek volt hogy szekálták,de mégse lett az fán fel akazva.

2021. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

20:44

Nincsenek terveim, céljaim, beleuntam az életbe.

Nem voltam boldog ezelőtt a közösség előtt sem, mert soha nem tudtam beilleszkedni, a másik sulimból is azért jöttem át ide, mert bántottak. Nem készülök továbbtanulni, sem utazgatni, nem nézek sorozatokat, nem hallgatok zenét, szabadidőmben csak egyetlen dolgot csinálok, alszok. Már egyáltalán nincsenek terveim, semmi sem tesz boldoggá, minden nap nehéz felkelni, nincs kedvem semmire és ha mégis sikerül rávennem magam hogy bemenjek a suliba, ott is csak bántanak és minden szünetben a mosdóban ülök, hogy ne bánthasson senki.

2021. dec. 9. 21:03
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Voltak valamilyen terveid biztosan. Mi akartál régebben lenni?

Mi a kedvenc országod?

Mit szeretnél megváltoztatni a világban?

Mit szeretsz a legjobban a télben, a tavaszban, az őszben és a nyárban?

Mi a kedvenc ételed?

Nem várod már a karácsonyt?

Vannak testvéreid?

Iskolán kívül van valamilyen barátod? Volt valamilyen barátod valamikor?

Szerinted mi hiányzik ahoz, jogy újra boldog legyél?

Szeretsz olvasni?

Amikor hallgattál még zenét, miket hallgattál?

Mik a kedvenc emlékeid a nyárról?

Mi a legjobb dolog, ami valaha megtörtént veled?

Amikor néztél sorozatokat, miket néztél?

2021. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
67%

25

De kontrékan mivel bántanak amúgy?

Akkor tényleg érdekel..

Mit mondanak?

Hanyadikos vagy?

Komolyan.

Már mondok másik példák;

Ismerek discordról lány,aki szeme is eláll.

Bántják az suliban.

Egy kis Szatmári faluban lakik.

Anyja is bántja.

Apja meghalt.

Rossz anyagi háttere van,de nem annyira hogy putriban éljen.

És mégis van palija.

Amúgy fiú vagy lány vagy?

2021. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy csak elmondom,bármelyik szerencsétlen gyereket is feltudol szedni,hiába hogy most covid szarság van,most miért ne csajozanál/palizhatnál?
2021. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Hogy néz ki a te álomvilágod?

Szeretnél majd családot alapítani?

Hol laknál a legszívesebben?

Milyen állataid lesznek majd akkor, ha végre nem mások mondják meg azt, hogy mid lehet?

Nem lenne jó dolog pár év múlva messzire költözni tőlük?

Mit tartasz a legnagyobb csodának?

Nem szeretnéd majd jobb hellyé tenni a világot?

Mi a kedvenc tortád?

Milyen ajándékra vágysz a legjobban?

Mit szeretsz a legjobban csinálni a hétvégéken?

Te is szereted nézni a tüzijátékokat?

2021. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadikas vagy most?

Mióta jársz a jelenlegi iskoládba?

Elmondtad már az édesanyádnak, hogy magántanuló szeretnél lenni? Ha igen, megmagyaráztad neki azt, hogy miért?

Van esetleg valaki ismerősöd, aki magántanuló (vagy annak a családtagja)? Ha van, lehet segíteni meggyőzni őt az, ha beszél vele.

Nincs a lakhelyeden vagy a környékén másik iskola ahová át tudnál menni?

2021. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!