Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már rossz élményetek...

Volt már rossz élményetek pszichológussal? Mi történt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 12:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
94%

Egyik pszichológushoz 16 évesen mentem szociális fóbiával. Nem tudtam megszólalni, csak teltek a percek. Folyton olyan dolgokról faggatott amikre nem mertem írásban se válaszolni. Így megfenyegetett ha mégegyszer megyek hozzá elintézi, hogy zárt osztályra kerüljek, jó hosszú időre.


A második pszichológus, akihez mentem, szintén ingyenes volt. Az arcomba nevetett, majd rám hívta a mentőket és rendőröket, akik porig aláztak. Bevittek zárt osztályra, ahol tele gyógyszereztek. 6 éve vagyok gyógyszerfüggő, tönkre tette az életemet.


Jelenlegi pszichológusom, aki nem ingyenes!!! , megváltoztatta az életemet. Kihozott a szociális fóbiáról, emellett már rengeteg gyógyszert letettem!!!

Számos olyan új élményt adott nekem, aminek következtében nem félek már az emberektől!


Soha senki ne menjen állami pszichológushoz, mert tönkre fogja tenni az életét!!!

2022. jún. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer voltam szihomókusnál azóta is terápiára jár!:D
2022. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 NTBS ***** válasza:
Nem voltam még ilyen "szakembereknél"!
2022. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!