Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyennek éled meg a depressziót?

Milyennek éled meg a depressziót?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, céltalannak látom az életem, elvesztettem a barátaimat, nincsenek terveim, ha mások előtt jókedvűnek tűnök, a valóságban akkor is csak szenvedek, értelmetlennek találom, hogy felkeljek reggelente.

Ha van itt valaki, aki depressziós, te hogyan éled meg? Mit próbálsz ellene tenni?

18/F



2021. dec. 18. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Van családod?
2021. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Mikor voltál utoljára felhőtlenül boldog, akkor miért volt értelme felkelned reggelente?

Csajok terén hogy állsz?

Először is tudatosítsd magad, hogy ez egy állapot, mert rosszul jársz ha nem teszed!

Tegyél azért, hogy boldog lehess, semmi sincs ingyen ezen a világon!

Még a családod is szeretetet kér a szeretetért még ha nem is tudatosan!

2021. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Várom a halált. Most ebben a pillanatban úgy érzem mintha fojtogatnának, az egész belsőm remeg a kíntól.

A depresszió nálam hullámokban jön, mindig más, egyszer fel sem fogom a világot, máskor meg erős bűntudatom van, komolyan minden miatt, az összes dolog miatt, amit tettem az életemben, én vagyok a felelős és meg kell büntetni érte. Már azt sem tudom, hogy mikor tört darabokra az életem, talán mindig ilyen voltam.

Úgy szeretném, hogy emlékezzenek rám, ahogy egy okos, aranyos, jólelkű, szép arcú lányra szoktak, és ne azt lássák bennem, hogy feladta!, gyenge volt!, hogy tehette! stb.

Ezen dolgozom manapság, hogy az emlékeket, amit őriznek majd rólam, legalább azokat ne tegyem tönkre.

2021. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Az is fontos, hogy mitől alakult ki ez az érzés!?
2021. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Ilyenkor fontos lenne lazítani, visszavenni a tempóból!

Szórakozni, elterelni a figyelmet a stresszről és a problémákról ami nem azt jelenti, hogy homokba dugod a fejed!

Csak leveszed a válladról a súlyokat és a gondokat!

(de másnap megoldást kell találni a problémákra ,gondokra)

2021. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A depresszió olyan mint a gyász!

Ha szeretnéd megérteni ,akkor nézd meg ezt a filmet!

[link]

Lehet, hogy egy kicsit könnyebb lesz!

2021. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Annyira szar az életem hogy véget is vetek neki. Ma fogom kiváltani az altatómat 3 hónapja nem szedtem szóval remélem ürült a szervezetemből is. 24-ét meghagyom még magamnak. Kedvenc filmek, zene, kaja... Aztán remélem ennyi volt.


Teljes csőd vagyok, tönkre tett mindenki nem érdeklek senkit. Totál gáz.

2021. dec. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Én depressziós voltam 10 évig. De rájöttem, hogy nem teljesen így volt. Felnőttként sose voltam igazán együtt fiúval, hogy nekem is jó legyen. Amióta először sikerült, mintha minden lelki teher leesett volna rólam. Könnyebben kapok levegőt, nem nyom agyon. Talán egy együttlét segítene. Nem pont 1, nekem minden nap kell azóta. De ezt komolyan mondom, és tényleg segítő szándékkal, mert nekem segített.
2021. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Ugy erzem magam mint 1 rakos beteg akinek mar csak napjai vannak hatra.
2021. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Gyülölöm magam, utálom azt, hogy nem tudok rendesen élni, utálom hogy mindenki azt hiszi nekem ez jó. Utálom, hogy én mindent megteszek mindenkiért de sose vagyok elég jó.
2021. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!