Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nőjjem ki a gyerekességet?

Hogyan nőjjem ki a gyerekességet?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 17 éves fejjel, és olyan gyerekesen viselkedek mint egy 12-13 éves. Nem érzem hogy felnőttem volna, mintha még mindig gyerek lennék. Fel akarok nőni mert elegem lett abból hogy mindenki gyerekként kezel. Anyám már rám is szólt hogy viselkedjek már normálisan mert nem vagyok már kisgyerek.

2021. dec. 28. 03:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A felnőtté válás egy folyamat, egy út ami részben az érett gondolkodásban és felelősségteljes viselkedésben nyilvánul meg. Miért érzed úgy, hogy még mindig gyerek vagy? Mi az, ami számodra azt jelentené, hogy felnőtté váltál?
2021. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól függ mit értünk gyerekesség alatt, mikor milyen szituációban. Én 50 vagyok és amikor kell komoly vagyok amikor nem gyerekes. Persze van az amikor az ember már átfordul ripacsba ezt próbálom elkerülni. :) szóval szerintem helyzet függő. Egyébként elmondom hogy 17 évesen még gyerek vagy szóval semmi gond.
2022. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy pontosítsak, vannak olyan helyzetek, amikor gyerekes vagyok, nem minden alkalommal amikor nem feltétlenül kell komolynak lenni.
2022. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!