Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, hogy jobb legyen...

Mit tehetek, hogy jobb legyen amíg eljutok pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Államiba kértem magam, február 8-ra kaptam időpontot.


De sajnos vizsgaidőszak van és nagy baj lenne, ha elbuknék. PhD-hallgató vagyok, az elmúlt félévben semmit sem tudtam haladni a kutatásommal, mert annyira nem tudom konstruktív irányba terelni a gondolataim, több pánikrohamom is volt.


Tudok relaxációs módszereket, de nem érzem h használnának, stresszelnek pluszban mert lenne egy csomó dolgom, amit csinálni kéne helyette...


Csak ez így már nem állapot. Nincs senkim, aki segíteni tudna a mindennapi életben fizikailag (lelki tanácsokat kaptam már), az olyan dolgok, mint a mosogatás is elveszik a motivációm, felkelni is sokszor problémás, és olyan lassú vagyok, mint egy csiga.


Gondoltam arra, hogy segítene valamit, ha beszélnék a témavezetőmmel, mert ha nem tudja, hogy mi van, jogosan vágna ki innen a komplex vizsgán júniusban.


Csak az a baj, hogy ha nem haladok, akkor mindenhogyan kiesek és ez már annyira irreális pánikot kelt bennem, hogy néha azt érzem jobb lenne ha én lépnék ki, pedig meg akarom csinálni a képzést. Január 14-én vége a félévnek. :(



Lehet egy alapos fejmosás kellene...



2021. dec. 28. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Megpróbálhatsz szedni magnéziumot, B vitamin komplexet, ezek segíthetnek valamit, illetve citromfű tea és orbáncfű tea is segíthet.
2021. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Noir76 ***** válasza:
8-as, 10-es nagyon jó és hasznos válaszokat adtak. Még: Omega 3 minimum 3000 mg naponta magas EPA tartalommal, B komplex, Magnézium citrát, C és D vitamin, relaxáció és meditáció, akkor is ha sajnálod rá az időt. Naponta legalább kétszer. Sport, mozgás.
2022. jan. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én mindent szedek ezek közül és már nem használ.


A mozgás maximum arra jó, hogy lefáraszt, de kényszeres gondolatokat nem űz el, sem a meditáció, vagy mindfulness.


Ebből gyógyszer lesz. 😔😔😔

2022. jan. 2. 04:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!