Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így már eleve bukó vele a...

Így már eleve bukó vele a terápia, ugye?

Figyelt kérdés

28 éves borderline nő vagyok. Diagnózisom van, normális terapeutám még nincs. Rátaláltam Dr. Unoka Zsoltra, akiről ódákat zengenek a sorstársaim, gondoltam rákeresek...

Hát kb. szerelem első látásra. Totál belezúgtam a hangjába, a stílusába, meg úgy az egész emberbe, róla fantáziálok meg minden... :D Tudom, ultra gáz vagyok, nyilván emiatt is szeretnék pszichoterápiára járni. De gondolom akkor őt így inkább engedjem el, nem tudnék a gyógyulásra koncentrálni? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, gondolom mással is megesett már, hogy megtetszett neki a terapeutája. Attól még lehet sikeres a terápia, hogy vonzódom hozzá, vagy inkább meg se próbáljam és keressek valaki mást?

Tényleg bocs a nevetségesen tini szintű kérdésért, de ahogy olvastam, kb. ő az egyetlen az országban, akinek van fogalma a borderline-ról, én meg nagyon szeretnék fejlődni, gyógyulni, normális lenni.

Szóval van itt olyan beteg, aki vonzódik az orvosához, de ettől függetlenül sikeres a kezelése? Köszi!



#Borderline #unokazsolt
2021. dec. 29. 12:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2022. jan. 4. 18:17
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

Most megnéztem, hogy ki ő és nem akarok senkit sem megbántani, + ízlések és pofonok, de nekem fiatal húszon éves nőként inkább visszataszító azzal a bazinagy krumpliorrával együtt. :D

Ettől függetlenül szakemberként biztosan jó, de nem is keresném más miatt. A helyedben nem attól félnék, hogy nekem bejön, hanem attól, hogy egy bolond figyelemhiányos csitrinek nézne, akiből van napi 5 ilyen esete. Az apakomplexust inkább egy nő mellett kezeltesd.

2022. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Én férfiként kerestem pszichiátert korábban, aztán amikor rájöttem, hogy folyamatosan a jó nő pszichiátereket nézem a neten, inkább félretettem ezt a projektet. Pszichiátert a jelek szerint nem krónikus szexhiány állapotában kell keresni...
2022. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem szexuális tanácsadást kértem, és nem arra voltam kíváncsi, hogy másnak is bejön-e az ember... Engedjük el a témát, az első pár válaszból már rég levontam a következtetést. De köszi mindenkinek, tényleg!
2022. jan. 5. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!