Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, fóbiások,...

Pánikbetegek, fóbiások, depressziósok, képesek egy tömött bevásárlóközpontban dolgozni a karácsonyi hajtás idején?

Figyelt kérdés
Sajnos pénzügyileg elég rosszul állok, így el kell vállalnom minden munkát. Elsőként egy ilyen helyről jelentkeztek, már előre be vagyok tojva.
2010. dec. 17. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Figyu, ezek nagyrésze csak mind beképzelt hülyeség. Az embernek uralnia kell a saját testét és nem szabad hagynia, hogy az uralkodjon az elméjén. Probálj meg figyelem elterelő technikákat (jógalégzés, agykontroll, mittudomén), ha nagyon nem megy vegyélbe valami gyógynövényes nyugatót vagy nyugi teát. De ne hagyd hogy ilyen hülye civilizációs "betegségek" tönkretegyék az életed.
2010. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretném nem hagyni, de nehéz. Szedek gyógyszert is.
2010. dec. 17. 12:41
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez egyénfüggő, te tudod, mikor jön ki rajtad a pánik és milyen erős. Az elsőre meg ne hallgass, ő szerencsés, még biztos nem volt ilyen betegsége, azért beszél ilyen könnyen.
2010. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, én évek óta pánikbeteg vagyok, mégis óvónőként dolgozom, ami ugye nem egy nyugis munka, mégse volt még soha semmi problémám munka közben. Ki kell tapasztalni, ha nem bírod, legfeljebb keresel másik állást.
2010. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok, mégis egy multinál ülök a pénztárban.Semmi bajom nem volt még, (kopp-kopp), sőt, annyira eltereli a munkám a figyelmemet, hogy nincs is időm arra gondolni, hogy esetleg valami gondom lehet.
2010. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok .. köszi, évek óta pánikbeteg vagyok :D csak van önuralmam ... és boltban dolgozom, habár igaz, hogy nem plzában, hanem kisbolt:D

Nekem a jóga nagyon sokat segített :)

2010. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vállald el, meglátod, nem lesz gondod, ha gyógyszert is szedsz!

Én súlyos depressziós vagyok, nagyon stresszes helyen dolgozom, de semmi bajom.

Ha néha mégis idegesebb vagyok, vagy rossz napom van,akkor szoktam egy-két Xanaxot bevenni, és elmúlik.

Saját szemedben fogsz nőni, ha elvállalod, és megpróbálod megállni a helyed!

2010. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást :)

Sajnos nincs sok választásom, mindenképp el kell vállalnom, ez nem is kérdéses, és igen, ha nem tetszik, legfeljebb eljövök.

Az biztos, ha ezt kibírom, nő az önbizalmam, és előrébb lépek a magam szemében.

2010. dec. 17. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van, nagyon jól állsz hozzá és ez a legfontosabb:)

Tudod nekem mi segített sokat? Lett egy kutyám, aki nagyjából hiperaktív, éjjel-nappal menne és dolgozna és túrázna: miatta bekerültem egy agilitycsapatba, akik tökjó fejek, egy menhelyes csapatba - akik szintén nagyon aranyosak, egy túracsapatba és még sorolhatnám. Minél több jó ember van körülöttem, annál kevésbé borit ki a többi :)


Első

2010. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, hogy így alakult, még egy jó hobbid is lett:), az rám is rám férne...
2010. dec. 17. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!