Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt ongyilkossagi...

Akinek volt ongyilkossagi kiserlete megbanta hogy eletbe maradt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 23:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Én igen, de ezt még sosem mertem leírni..
2022. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Nézőpont kérdése. Összességében talán inkább megbántam, de azért jó dolgok is történtek azóta.
2022. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok változtatni, terápiára járok, de még úgy érzem, hogy megbántam.
2022. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
En az elmult 5 ev alatt 2x probaltam de bassza az eg mindig elek. Probaltam normalisan elni talpra allni de kezdek rajonni hogy inkabba temetobe lennek ott nyugtom lehetne es semmi szenvedest nem kene tobbe atelni.
2022. jan. 7. 23:44
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is megbántam.
2022. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
26%
Amugy schopenhauer szerint van a letezes es van a nem letezes. Utobbiban nincs se orom se banat es joval tobb ideig nem letezik az ember mig letezik. Tehat egy szaros kis 80-90 evet miert is bem birsz ki hogy termeszetesen esetleg balesetben stb halj meg..?
2022. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2022. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%
Aki igazán öngyilkos akar lenni az nem marad életben. Aki bevesz két xanaxot aztán magára hívja a mentőket az csak figyelmet koldul.
2022. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg nem akarok érzéketlen bunkó lenni (főleg mivel nagyanyám sikeres öngyilkossága az egész életemre rányomta a bélyegét és egyébként tőlem sem áll távol a dolog), de én sem egészen értem, hogy aki öngyilkos akar lenni, annak hogyan nem sikerül. Például nem igazán tudtam, hogy milyen gyógyszereket kell bevenni, de sajnos itt a gyakorin még ezt is megtudtam pár napja egy kérdésből.
2022. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
Mi az, amiért inkább a temetőben látnád magad, kérdező? De ne rázz le egy fél mondattal! És mikkel próbálkoztál a helyzet javítása érdekében?
2022. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!