Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt ongyilkossagi...

Akinek volt ongyilkossagi kiserlete megbanta hogy eletbe maradt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 23:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég komoly kísérletem volt (biztosra akartam menni), nem szimplán figyelem felhívás, mégsem sikerült. Nem szeretném leírni a módszert. Pedig akár egy hajszálon is múlhat, ugyanis rokonom gyógyszerekkel csinálta és sajnos neki befejezett lett. Ő a neten kutakodva bogarászta ki a megfelelő kombinációt, pedig ilyen információkat nehéz találni.
2022. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a sín előtt álltam 2 éve azzal bizakodva hogy jobb lesz minden hát nem sajnos nem így lett.. Nem kellett volna vissza jönnöm
2022. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
76%
Jártál pszichológushoz, 22-es? Ja nem.
2022. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
23: Én ugyan nem a 22-es vagyok, hanem a 21-es, de jártam pszichológushoz, pszichiáterhez, magánorvoshoz, kórházban is voltam többször és gyógyszereket is szedtem (és szedek máig), mégis öngyilkos akartam lenni.
2022. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se múlik a késztetésem, illetve néha " szunnyad" néha nagyon intenzív. 8 hónapja próbálgatják a gyógyszereket, járok terápiába...mondtam nekik már az elején, hogy a szar habbal a tetején is szar.
2022. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
23:képzeld jártam. Ja igen!!!
2022. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig és magánhoz vagy államihoz? Hogy maradt abba?
2022. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nálam sajna az a probléma, hogy nem "csak" depresszióm van, hanem egy nagyon fájdalmas rendszerbetegségem, aminek évek óta nem találják a megoldását, nem tudok sportolni, dolgozni, de még lépcsőzni sem példának erejéért, plusz intim területen is olyan dolgokat okozott, hogy közösülnöm már nem kell a jövőben. Fiatalon mindezek elég reménytelen dolgok, elég sötét jövőkép. Erre bementem pszichiátriára, hátha tudok egy Nick Vujicic féle módon legalább a fejemben élve boldognak lenni, erre az antidepresszáns nem segített, de cserében olyan mellékhatást okozott, amit még az elhagyásával sem lehetetett megszüntetni, és ez is elég kellemetlen, pedig volt már elég bajom fizikálisan is.

Szóval nekem csak ártott a dolog. Pszichológusnál is jártam, de nyilván semmi jelentősége nem volt annak sem. Az áterektől azért óva intenék mindenkit, legalábbis első körben... ijesztő dolgok ezek a nyamvadt antidepresszánsok, meg a kísérő nyugtatók is.

2022. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
27:Államihoz és 1 évig de igazából semmit nem segített és igazából senki nem fog ezen csak én és én úgy érzem az egész világ egy küzdelem számomra és mindig csak az.
2022. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%
Magánhoz kell menni, az állami, ahogy hallom, 2-3 hetente 30 perc, az nem pszichoterápia.
2022. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!