Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha félek, hogy...

Mit tegyek, ha félek, hogy belém szeret a férfi terapeuta?

Figyelt kérdés
Egyszer már megtörtént, X év után azért szakította félbe velem a terápiát a volt férfi terapeutám, mert érzéseket táplált felém. Voltam utána két nő pszichológushoz, de nem nagyon segítettek. A többiek, akiket felkerestem pedig sajnos foglaltak, így maradt egy férfi aki tud fogadni, de már előre félek. Egyrészt a trauma miatt, hogy elhagytak/magamra hagytak akaratomon kívül, nem az én hibámból, másrészt pedig hogy esetleg megismétlődik ugyanaz és elveszítem a bizalmat. Gondjaim vannak a szexualitással, ezért arról is beszélnem kell majd, és az én esetemben ez sokkal nehezebb lesz. Inkább mondjam le, várjak egy nőre vagy adjak neki egy esélyt? Viszont az a baj, hogy nincs pazarlásra való pénzem, így ha nem jönne be a férfi terapeutával, akkor kidobtam a pénzt az ablakon.
2022. jan. 12. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve bizalmatlan vagy, így nálad nem a nulláról történne a bizalom felépítése, hanem mínuszból. Az érzéseid, aggályaid érthetőek teljesen, és nem vagy gép, hogy kikapcsolj magadon ezt azt és racionálisan állj a kérdéshez. Viszont, ha te tudtál egy ffval a szexuális problémáidról beszélni, akkor inkább az esélyadásra biztatnálak, de mondom, nem egyszerű.
2022. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A régi terapeutával pont abban a fázisban voltam, hogy kezdtem felfedezni a nőiségemet, mire ő ahelyett, hogy hagyta volna megélni, visszaélt vele, és most megint aszexuális vagyok.
2022. jan. 12. 22:41
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Jahh, hát minden terapeuta beléd fog szeretni, még a nők is. Szerintem ki se menj az utcára, mert minden szembejövő pasi rád fog ugrani.
2022. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3: ez ennél komplexebb.
2022. jan. 12. 22:45
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Menj nőhöz.
2022. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy sok itt az elmegyogyós, de örülnék egy normális válasznak is.
2022. jan. 12. 23:04
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Ingyen beszélgetek veled, és megszabadítalak! - miért olyan hihetetlen, hogy tudok segíteni?

... Te tudod...

2022. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

"most megint aszexuális vagyok"


Most akkor vagy nem aszexuális vagy, vagy egy olyan dolog miatt jársz kezelésre amit nem lehet kezelni.

2022. jan. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fel kell szabadítani a benne rejlő gatlasokat, és rá kell világítani azokra a pontokra amik izgalmat és érdeklődést mutatnak számára. KOMMUNIKÁCIÓ a titok nyitja. Iq+eq.
2022. jan. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj férfi szakemberhez!
2022. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!