Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undor és deperszonalizáció...

Undor és deperszonalizáció uralkodik el rajtam ?30/N

Figyelt kérdés

Borderline vagyok 20 éves korom óta.Premensem is van.Ez nem a menzesz kategoriába tartózik!

Szóval mielőtt “megjön” undorítónak találom az emberket a rokonaimat,saját magamat is!Undorítónak tartom ,hogy a szüleimnak van lába undordom ettől..

Ilyenkor feszült vagyok álltalában és suicid is..A suicidasra volt mar precedens..Probalok tobbet setalni mozogni ,egeszsegesebben enni..De ramtornek falas rohamok..Ilyenkor nagyon erős kényszer gondolataim vannak amik néha az oruletbe kergetnek es verném a fejemet a falba!!!!!Nincs senki akivel tudnék beszélgetni ezekről,senki nem értett meg engem soha igazán! Tudom terapia kéne de nincs ra penzem!!!A kényszergondolatok az oruletbe kergetnek!Neha paranoid is vagyok..Azt gondolom h rajtam nevetnek stb…Nem sokaig fogom birni elegem van mindenből!Mielott “megjon” a combon belseje osszeerő erzes ilyenkro hizok 1-2 kg ot es idegesit fel vagyok vizeseve is a hasam puffadt!Es sehol egy pasi aki kényeztessen ilyenkor!Ja es rossz almok is gyotornek ilyenkor es insomnia!!



2022. jan. 21. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez tény, na de nem èrnè meg erre félretenni és kivizsgáltatni? Ha így szenvedsz...a pajzsmirigy elég kacifántos dolog nem vagyok képben vele, csak annyira hogy elég sokmindenben ludas tud lenni
2022. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!