Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet ezzel megküzdeni?

Hogyan lehet ezzel megküzdeni?

Figyelt kérdés
4 hónappal ezelőtt autóbaleset érte a fiamat, aki sajnos meghalt. A legszörnyűbb az egészben, hogy 5-ször hívott a mobilomon, és abban az időpontban, amikor a baleset érte. Nem tudtam felvenni a telefont, mert dolgoztam, és kint volt az öltözőben. Nem tudom feldolgozni az egészet, olyan szintű nyomás van a lelkemen, hogy majd összeroskadok alatta. Nem tudtam beszélni a fiammal, pedig ő hívott, és én cserben hagytam. Soha nem fogom már megtudni, hogy mit mondott volna.

2022. jan. 21. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szánjon ez nagy tragédia. Őszinte részvétem csak az idő segíthet esetleg egy pszichológus, akivel ki bírod beszélni magadból a balesetet
2022. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, el sem tudom képzelni, mit élhetsz át!

Ugyanazt a tanácsot adnám, mint az előző válaszoló: mindenképpen keress fel egy pszichológust, mert egy ilyen tragédiát nagyon nehéz egyedül feldolgozni.

2022. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy fel kell keresnem. Nem hiszem, hogy szégyellni kellenem majd.
2022. jan. 21. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisebb dolgokért is mennem pszichológushoz. Nem szégyen.
2022. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!