Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt hogyan kellene kezelnem?...

Ezt hogyan kellene kezelnem? Borzalmasan erzem magam emiatt.

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben, amiota felfedeztem a gyakorikerdeseket, szinte teljesen elment az onallo gondolkodo kepessegem. Van egy csaj aki tetszik es azon kapom magam neha, hogy vagy epp a gyk-t bujom, hogy “ez meg az tortent vele, szerintetek van esely” stb. Kb napi 3 kerdest irok ki vele kapcsolatban. Azt erzem, hogy mindig kulso megerositesre van szuksegem. Nem tudom egyedul gondolkodni.

Mit tanacsolnatok? Ez nem normalis. Nyilvan konnyu mindani, hogy akkor ne kerdezgess, de gyakorlatilag fuggoje vagyok az oldalnak, pontosabban az ertesiteseknek. Kiirok egy kerdest es folyamatosan azt lesem hogy valaszoltak-e mar. Ha nem valaszolnak teljesen bepanikolok. Nem tudom mi van velem. Teljesen rabul ejtett az egesz.



2022. jan. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, megvagy még?

Mert tegnap óta még senki sem írt...


Ha tetszik a lány, ne itt a "gyakorin" trenírozzál, hanem menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy tetszik neked, és szeretnél járni vele.

Akkor majd két dolog történhet. Vagy azt mondja, hogy nem, vagy azt, hogy igen. Utána viszont már nem is lesz szükséged külső megerősítésre, mert a kettő közül bármelyik válasz elég megerősítés lesz.

Kaptál választ a kérdésedre, most már ne pánikolj.

Sok sikert a lánynál.

2022. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvagyok, epp most hivtam randira a csajt, amire igent mondott. Kivancsi leszek
2022. jan. 23. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Na ?? :-)

2022. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!