Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy hogy él...

Miért érzem úgy hogy él bennem valaki aki teljes mértékben kétségben van esve? Tombolna ezerrel...ha felszínre jönne.

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szorongás. Nem érzed úgy, hogy elfojtod a traumáidat?
2022. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy inkább egy megörült kétségbeesett nárci, pszichopata aki még nagyon gyerek... nem gondolok semmire és érzem hogy tombolni tudna, belül tombol is de ki nem engedem.
2022. febr. 4. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egy stresszes szituációra ez a reakció jönne neked ösztönösen, így reagálnál, ha nem gondolkodnál és nem irányítanád az érzelmeid tudatosan. Csak te ezt úgy éled meg, hogy valami el van benned zárva, pedig nincs, az is te vagy, csak nem viselkedsz úgy, mert az embernek van önuralma.
2022. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el futni, vezesd le az energiáidat vagy fordulj pszichológushoz!

Ha nem engeded magad tombolni, akkor szerintem nem vagy pszichopata. De rá kell jönnöd, hogy miért akarsz tombolni, mitől félsz, miért szorongsz.

2022. febr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom a szorongásom okát, és volt már rá példa hogy kijött minden nem is egyszer
2022. febr. 8. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben nem lehetsz kétségbeesve, mert akkor rosszul lennél, elájulnál. De nagymértékben lehetsz. Mit szeretnél tenni, mire vágysz? Ha sportra, akkor sportolj.
2022. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire vágyom... mert pl ha szeretnék is valamit pl lerajzolni egy színészt (művészeti suliba járok) akkor elkezdek azon szorongni hogy az tök ciki ha valaki meglátja, meg amúgy is semmi értelme. Másik példa: szeretnék elmenni túrázni (csoportos túra olyan emberekkel akiket nem is ismerek) ismét ott a szorongás, hogy kinéznek, látják hogy pl dagi vagyok.
2022. febr. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!