Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire érzékeny?

Miért vagyok ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Nem merem kimondani amit gondolok és minden kis beszólásra befordulok. Kedveskedek mindenkinek és nagyon érdekel hogy mások mit gondolnak rólam. Túlgondolok mindent. Nem akarok soha senkit
2022. febr. 6. 12:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok soha senkit megbántani. Túlérzékeny vagyok.

Amugy Bipoláris zavarom van. Lehetséges,hogy ez miatt van ?

2022. febr. 6. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert vagy ilyen mert alacsony az onbizalmad. Ez fejlesztheto.
2022. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen sokszor lenézem magam

. Hogyan fejleszthető ?

2022. febr. 6. 13:04
 4/14 anonim ***** válasza:
1%

Túl sok pszihológiát olvasol. Hagyd a fenébe. Ezt a bipoláris hülyeséget is csak kitalálták, egy újabb címke ami nem old meg semmit, csak leértékeli magát az illető. Azért találják ki ezeket, hogy eladják a piruláikat, de nincs benne tudomány.

Ne értékeljed le magad.

Menjél el sétálni gyakran, nézelődj, hívd fel a barátaid, beszélgess velük, érdeklődj irántuk. Kifelé fordulj. És nem lesz semmi bajod.

Kezd el élni az életed!

2022. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Beszélgetni se tudok sokat senkivel,mert zavarba vagyok és untatnak.
2022. febr. 6. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
38
2022. febr. 6. 13:28
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

A 4. Valaszoloval ne foglalkozz, szegeny szinten mentalis beteg.

Kiengedtek a ketrecbol.


Az hogy hogyan fejlesztheto..olvass konyvet a temaban es jarj pszichologushoz/pszichiaterhez. Ez amugy is alap bipolarisnal. Ha pesti vagy ott sok ingyenes lehetoseg is van

2022. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak férfiba.37 évesen nagyon kellemetlen.Akármilyen társaságba vagyok idővel kipécéznek emiatt,és elkezdenek bántani,amit természetesen nehezen viselek.

Nekem egyébként szociális szorongásom van.

2022. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is férfi vagyok. A 4 es válaszolonak meg kivánom hogy csak 3 napig legyen bipoláris. Megtudná hogy milyen.
2022. febr. 6. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!