Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha minden nap beveszek...

Az baj ha minden nap beveszek 1-2 mg Xanaxot?

Figyelt kérdés
Hosszútávon milyen káros hatásai vannak?
2022. febr. 10. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem baj, de neked igen. Hozzászokik a szervezet, és utána már nagyon nehéz letenni.
2022. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En 3 eve szedem. Soha nem fogom tudni letenni
2022. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es mennyit szedsz?
2022. febr. 10. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindig más. Fel mg, egy mg. Van hogy rengeteget beveszek egyszerre
2022. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Egy idő után csak a gyógyszerbevételek körül fog forogni minden napod, a személyiséged torzul, egyre kevesebb dolog érdekel majd/ okoz örömet. Ekkorra már nem azért fogod szedni a Xanaxot hogy lenyugodj, hanem hogy nullán legyél a hangulati skálán

(Szóval hogy ne legyél elvonásba), azt fogod kívánni bár olyan lennél mint régen.


Aztán ez még rosszabb lesz.


Pl megspékelheted ezt az egészet itallal..stb..stb..

2022. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 mire szeded?
2022. febr. 10. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Meg, ha leírod miért szeded, talán tudunk mondani jobb' gyógyszereket

mint Xanax, Frontin, Rivotril klasszikus trió'..

2022. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 depresszió+szorongás
2022. febr. 10. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Értem, én 12 évig ittam Rivotrilra, Xanara, Frontinra (is), 2013 ban sikerült leállnom, szóval tudom a végét/ van benne tapasztalatom. Ezt azért mondtam el Neked, hogy ez lehet egy hosszú, nagyon hosszú út kezdete is, amit nem kívánok senkinek sem.


Ha még nem vagy nagyon rajta abba lehet hagyni kint is, de ha már függő vagy akkor már csak kórházban tudod letenni.


Én miután leálltam róla Mirzatent szedtem , ez egyrészt segít a leállásban is, és este kell bevenni mert van némi álmosító hatása, de NEM altató.

Jót alszol, másnap kiegyensúlyozott vagy, ha beáll a gyógyszer ami antidepiknél általában 2 hét.


Először is szerintem menj el egy pszichiaterhez és kérdezd meg a véleményét, akár a Mirzatenről is.

Egy hátránya van, hogy nagyon hízlal, illetve a mellékhatása hogy farkaséhes leszel mindig.


Egy darabig elvoltam vele, de mikor már felmentem 100kg felé, az aggasztott, de valakit ez nem zavar.


Jelenleg Elontrilt szedek, korábbi neve Vellbutrin volt, 300mg 8ezer forint 30 szem. Nincs rá támogatás.


Szerintem jó gyógyszer, csak sok ezzel is a visszaélés, pont ezért ritkán ajánlják. Egyesek dohányzás leszokásra, vagy fogyásra is használják.

Mert ettől valahogy, olyan pont jól van az ember, néha annyira hogy elfelejt enni, vagy nem érez késztetést a cigire.


Ezt mondjuk csak pszichiater írhat fel, de nyílván elmondja majd ezt is, hogy a Te esetedben ajánlja e.


A lényeg, hogy szerintem ne merülj el ezekbe a benzodiazepines szrokba.


Olcsók, leszedálnak, de hosszútávon csak súlyosbítják a gondjaidat.


De azt is megértem ha továbbszeded, nekem is hiába mondták hogy hagyjam abba.

2022. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, és ajánlom még

Almási Kitti:

Bátran élni c. Könyvét, vagy a youtube videóit.

2022. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!