Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hipochonder ember lehet...

Egy hipochonder ember lehet egeszsegugyi dolgozo?

Figyelt kérdés
Akar orvos is?

2022. febr. 16. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter által diagnosztizált hipochonder, vagy csak amit a köznyelv hipochonder alatt ért?
2022. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz, ezzel a mentális problémál jó orvos/ápoló lennél? Nem akadályozna a betegek normális ellátásában?

Mert szerintem de.

2022. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem a legjobb ötlet. Mármint orvosként rengeteg különböző betegségről fog hallani, rengeteg különböző betegségű emberrel fog találkozni, ami nem hiszem, hogy egy hipochondernek annyira jót tenne. De ez attól is függ, hogy mennyire hipochonder az adott egyed, hogy pontosan mit is értünk most a hipochonder alatt.
2022. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne! A konyhán simán dolgozhat, vagy takarítóként.
2022. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok hipochonder és eü dolgozo sem!:) csak egy kérdés volt
2022. febr. 16. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy hipochonder kepes lenne egeszsegugyben dolgozni. En eu-ben tanulok, alatta jott ki egy idoszakra, mikor nagyon rosszul lettem mindentol, amit tanultunk es el is gondolkodtam rajta, hogy abbahagyom. De vegul tullendultem rajta. Aki komolyan hipochonder az nem hiszem, hogy tul tud jutni ezen.
2022. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem hiszem hogy egy hipochonder egyáltalán akarna dolgozni egészségügyben, mivel ez azzal jár, hogy fél a betegségektől és akár be is képzeli a tüneteit magának (hiába tudja valaki, hogy ő hipochonder ez akkor is így nyilvánul meg) és egy orvos vagy aszisztens/ápoló mindennap sok betegséggel szembesül.
2022. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni ugyan lehet, de nagyon fog szenvedni tőle. Mint mondjuk egy vegetáriánus hentesként.
2022. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!