Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem latok kiutat?

Mit tegyek ha nem latok kiutat?

Figyelt kérdés

Nem tudok az eletembe elore jutni, hiaba tanultam olyan sokat, igy se vesznek fel olyan helyekre ahol dolgozni szeretnek. Igy viszont csak kisebb fizetesu allast tudok vallalni.

Mar regota kuzdok depresszioval a sikertelensegem miatt. Nem reg elmentem egy magan pszichiaterhez, de semmilyen mentalis betegseget sem allapitott meg. Pedig mas nem hiszem hogy allhat a hatterben, mivel mar tobb helyen is probalkoztam, de mindenhol elobb-utobb visszautasitottak.



2022. febr. 18. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ne koncentrálj ennyire rá.

menj el és sportolj valamit.

nyugtasd le egyrészt magad és a depressziód is vissza fog "húzódni".

2022. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd el Marcus Aurelius - elmélkedések c. művét.


Fogd fel úgy, hogy annak ellenére, hogy most nehéz a sorsod, lehetsz derűs, ez nem szerencsétlenség, hanem olyasmi, amit derekasan elviselni egyenesen szerencse.

2022. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2022. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!