Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hamarosan meghalok....

Úgy érzem, hamarosan meghalok. Rákos leszek, vannak is gyanúk. Ugye lehet igaz ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas nagy rák rizikófaktorom, nemsokára vizsgálnak.

Ezen kívül egy anyajegyem elkezdett enyhén viszketni, az az anyajegy furán is néz ki.


Olyan mély érzés van bennem, hogy nem leszek hosszú életű.


2022. febr. 23. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
66%

Már lassan legalább egy éve éppen hamarosan rákos leszel, és várod a kivizsgálásokat.

Ismerlek, emlékszem a stílusodra és a hülyeségeidre. Akkor is a leletekkel jöttél, végül nem mutattad meg őket. Ja de, egyszer mutattál egy kb tökéletes vérképet, és még abba is belekötöttél hogy hát ez borzasztó és mindjárt meghalsz.

Foglalkozz inkább azzal a problémáddal, amit egyszer a nekem szegezett privát üzenetedben írtál. Ne a hipochondriáddal.

2022. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:

Én hol mutattam kb tökéletes vérképet???


Ki vagy és milyen privátot írtam neked?


Milyen hülyeségeimre? :D

2022. márc. 10. 17:46
 43/70 anonim ***** válasza:
46%

Akkor fényképezd le a "rákra gyanút adó" leleteidet, feketézd ki a nevedet, lakcímedet, és tedd be ide!


Hadd lássuk!

2022. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:

Áprilisban lesz gyomortükrözés. 3/4 évet húzódott, mert diétára is voltam fogva (erre semmit se hatott, minden nap legalább egyszer van tünetem és csak a bal oldalamon fekhetek, az se mindig megoldás), amikor vissza akartam menni az orvoshoz, COVID-os lettem, dolgozó ember vagyok. De áprilisban lesz végre.

Másfél-két évtizede vagyok refluxos.

2022. márc. 10. 18:36
 45/70 A kérdező kommentje:
Amúgy kinek volt kb tökéletes vérképe?
2022. márc. 11. 10:16
 46/70 anonim ***** válasza:
46%
45: nem sokaknak... De a többi se kezd el hipochonderkedni, hogy egy marginális %-nyi eltérésre nekiáll ajvékolni, hogy mindjártmeghalok....
2022. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 A kérdező kommentje:
Ki ajvékolt pár % eltérés miatt?
2022. márc. 11. 11:02
 48/70 anonim ***** válasza:
47: nem te írtad, hogy valami érték 11%-kal magasabb, és ezt TÖBBSZÖRÖS eltérésként tálaltad...???
2022. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Nekem a koleszterinem volt brutálmagas, olyannyira, hogy az orvosok egy része erre gyógyszert írt volna már. Ezen felül néhány eltérés, ami miatt fél évig orvoshoz jártam.
2022. márc. 11. 11:26
 50/70 A kérdező kommentje:
2022. márc. 11. 11:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!