Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hamarosan meghalok....

Úgy érzem, hamarosan meghalok. Rákos leszek, vannak is gyanúk. Ugye lehet igaz ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas nagy rák rizikófaktorom, nemsokára vizsgálnak.

Ezen kívül egy anyajegyem elkezdett enyhén viszketni, az az anyajegy furán is néz ki.


Olyan mély érzés van bennem, hogy nem leszek hosszú életű.


2022. febr. 23. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
#59: köszi - én nagyon gyanítottam, hogy valami tök más van a háttérben....
2022. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, mit tehetne a kérdező, 61? Mert nekem ötletem sincsen.
2022. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
42%

62: nekem sincs tippem...


az autizmus/spektrumzavar nem gyógyítható tudtommal.

2022. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:

Aki szerint a 7-es koleszterin tökéletes, annak remélem, hogy semmi köze nincs az egészségügyhöz.


Júliusban kargiológia, augusztusban dietetikus, szeptemberben volt kalcium kontroll (annyira "jó" volt az a vérlelet...) és 24 órás vizelet egyiket se én kértem, küldtek, októberben endokrinológus a kalcium miatt,

Február elején volt vérvétel kontroll, március elején F.O.G. Április elején lesz gyomortükrözés. Ha reflux gyógyszerezésre nem javul, akkor a hurutos köhögéssel is orvos, illetve a fülzúgást is elmondom majd a belgyógyásznak, ha erőt veszek magamon.

Melyiknek kell a lelete?


Április elején derül ki, lett e 20 év irritáció után rákom.


Látod, várok is vizsgálatra és van is sok leletem.

Idő lescreenshotolni, adatokat törölni, felrakni valahova, belinkelni, de mostmár komolyan feltöltöm, ami kell.



Itt ebben a kategóriában IS kötekedni tudnak csak a válaszolók.

2022. márc. 11. 15:08
 65/70 A kérdező kommentje:

63


Miért kellene gyógyítani?

2022. márc. 11. 15:16
 66/70 A kérdező kommentje:

Az autista nem hülye, sőt, bizonyos témakörökben sokkal okosabb az átlagnál, mert hihetetlen sok időt el tud vele tölteni, ez egyfajta meditáció is számára, mély kikapcsolódás. Az autista az emberekhez nem ért.

Ezért tud számomra is még mindig az újdonság erejével hatni, hogy milyen rosszindulat is uralkodik ezen az oldalon.


Ja és az autista nem akar meggyógyulni és nem akar neurotipikus lenni.


Ami a nyári, NAGYON ROSSZ laboreredményemet illeti (nem vérkép, vérképnek csak egy részét nevezzük).

Aki szerint a 7-es koleszterin rendben van, az vagy síkhülye ehhez a témához, vagy rosszindulatú (voltaképp más halálát kívánja).

Másrészt. Hatvan helyre elküldött az orvos és diétára fogott. Szerintetek miért? Szerintetek jókedvéből? Én voltam az, akinek a legkevésbé tetszett a hatvan helyre elmenetel jellemzően hajnalban, hogy munkára odaérjek és a 24 órás vizeletgyűjtés, ja meg az átlag havonta szúrkálás.


Igen, ez a gyengeségem, hogy nem értek az emberekhez. Így nem tudom eldönteni, hogy a 4 pipás, aki random idejött, hülye ebben a témában, a szövegértése csapnivaló vagy rosszindulatú. A stílus alapján a harmadik.


Ja és viszkető anyajegyre beközölni látatlanul, hogy az illető beképzeli magának... Tömény rosszindulat.


Nemsokára háború lesz itthon is. Akkor majd szenvedni fognak az emberek, ha ennyire gyűlölöd az embereket és rosszindulatú vagy, biztosan tetszeni fog.


Most inkább kikövetem ezt a kérdésemet. Nincs szükségem több tömény rosszindulatra (ami a kérdés áthelyezésével kezdődött amúgy).

2022. márc. 11. 21:41
 67/70 anonim ***** válasza:
46%

"Az autista az emberekhez nem ért."

Látod? Nem értesz az emberekhez, és baromira félreérted őket. Kiforgatod a mondanivalónkat, akaratlanul. De ezt belátod, mégis kiforgatod, és azt hiszed el. Sajnálom amiben vagy, de itt senki sem rosszindulatú veled, hanem közölni akarja, hogy nem vagy rákos nagyon nagyon nagyon nagy valószínűséggel, csak hipochonder vagy.

2022. márc. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:

67


A 4 pipást rosszindulatúnak érzem. Továbbá a 7-es koleszterin már nagyon rossz, sok esetben gyógyszeres kezelést igényel.


Amúgy miért állítod határozottan, hogy szerinted nincs rákom?

2022. márc. 13. 21:34
 69/70 A kérdező kommentje:

Aki szerint a 7-es koleszterin jó, annak érdekelne a végzettsége és hogy miért ugat bele a témába.



[link]

2022. márc. 15. 00:49
 70/70 A kérdező kommentje:

Ha még nézitek.


Ezt találtam:

[link]


Jelenleg 4. oldal:


kérdése - 2021.09.29 11:39


Kedves Doktor Úr!


58 éves vagyok .magas vérnyomásra szedek gyógyszert már vagy 20 éve(ez apai ágon örökölt), meg elég szorongós alkat is vagyok , ez sem könnyíti meg a helyzetet.Kardiológiára járok évente, ott is rendben vannak a leleteim. Amivel probléma volt most a koleszterin szintem.

Fiatalabb koromban is általában 5,6 körül volt, de volt már határértéken belül is. most 5,8.(Triglicerid 1,12,HDL 1,92

LDL 3,37)

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen értéktől kell feltétlenül gyógyszert szedni,a kardiológus már most írt volna fel, de én egyenlőre diétával és étrend kiegészítővel próbálkozom.Nem szívesen szednék gyógyszert erre is, a mellékhatások miatt. Válaszát előre is köszönöm és továbbá köszönöm Önnek az "Elmélkedésre szánt gondolatok"-at is.


Üdvözlöm és jó egészséget kívánok: Vrabecz Kinga


sza02 válasza - 2021.10.05 20:03


Kedves Hölgyem!

Az ilyen cholesterin szintek esetén, mint amilyeneket Ön is említ, tízből kilenc kardiológus felírja valamelyik statint (Cholesterin szint csökkentő gyógyszer). Életkora, magasvérnyomás betegesége miatt talán Önnél is indokolt lenne. Javaslatom tehát az, hogy amennyiben diétával, testsúlycsökkentéssel, rendszeres sportos aktivitások ellenére sem tudja csökkenti cholesterin szintjét, úgy ne álljon ellent kardiológusa javaslatának! SzZ



Akkor a 7-es érték miért számít jónak?

2022. márc. 25. 21:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!