Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a szocális szorongást/fóbiát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Középsuli óta szorongok, csendes voltam felnőttek körében, talán mert apám nem engedte sose hogy "szerepeljek", ezért mindig a háttérben voltam, egy idő után kezdtem úgy érezni, hogy valami gond van velem, mostanra már elég beszédes vagyok, de megmaradt bennem egy kis szociális szorongás pl. ha el kell mennem orvoshoz, fogorvoshoz, postára, bankba.


2022. febr. 26. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom
2022. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy muszáj kimenni.


Ezt nem rosszból írom. Ez az igazság. Mivel nem élhetem le a 4 fal között az életem, ezért muszáj menni. És minél többet mégy, annál könnyebb lesz.


Pl én most készülök moziba. Egyedül. Pedig olyan pánikrohamaim vannak, hogy csak na. De tudod mit? Nem érdekel!


Csak így lehet.


Az is egy megoldás, hogy orvoshoz fordulsz, és gyógyszert kezdesz szedni. De az nem SEGÍT, csak elfed.

2022. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!