Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Depresszió,...

Mi bajom van? Depresszió, valami más?

Figyelt kérdés

Mindig is szorongtam, de már javult a helyzet. Aggódtam, hogy biztos furcsát mondok majd kinevetnek, vagy rosszat gondolnak rólam. Azon agyaltam, hogy furvsán néz-e ki, amikor sétálok stb.

Egyetemi vizsgaidőszaknál kezdődött, a nagy hajtásban. Néha 2-3 napra annyira kiétem, hogy semmihez sem volt kedvem és csak bámultam a legegőbe és folytak a könnyeim. Annyira nem volt kedvem semmihez, hogy akár negyed négyig is aludtam, inkabb folyton visszaaludtam, csak hogy ne kelljen ébren lennem. Ez a durva állapot vizsgaidőszakban jött ki csak.

Most viszont nincs vizsgaidőszak, nincs min stresszelnem egyáltalán. Most sincs kedvem felkelni és van, hogy semmit se szeretnék csinálni.

Vannak céljaim, motivált is vagyok bennük, fogalmam sincs mitől van ez az érzés és mi bajom lehet. Szeretnék még produktívabb lenni és életvidám.

Szerintetek mi bajom van, hogy lehetne rajtam segíteni?


2022. márc. 3. 20:05
 1/1 anonim válasza:
31%
Lehet, valami vitaminhiány?
2022. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!