Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan pánikbeteg, aki...

Van itt olyan pánikbeteg, aki kórosan fél a láztól? (vírusoktól, baktériumoktól is) Egy nap többször mértek lázat?

Figyelt kérdés
Előjött a pánikbetegségem a covid őrület hatására. Sokszor mérem a lázam, ha már 36,5 teljesen ki vagyok.. Hogy lehet így élni?

2022. márc. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezt csináltam a covid legelső hulláma alatt, azóta hála az égnek elengedtem a lázmérést, nagyon ritkán fordul elő.

Tessék tudatosítani magadban, hogy az egész szervezeted, minden sejted érted dolgozik és, hogy erős az immunrendszered!:)

Itt a jó idő, kezdj el mozogni, étkezz egészségesen és próbáld meg elterelni a gondolataidat.

2022. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Jelen!!! Ha gondolod beszélgethetünk. Én nemrég estem át a covidon. 36.00ál halál közel voltam kb:)
2022. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nyugodtan írjatok privit. Ez már egy őrület amit csinálok. Nem tudok le állni, olyan vagyok már mint egy rossz drogos🙄 Párom már nagyon ki van akadva. Őt is szoktam mérni, de nem nagyon engedi, de meg érti ez egy betegség, be vagyok pánikolva, de nagyon.
2022. márc. 7. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ismerős érzés amikor elbújsz a vécébe lázat mérni vagy vérnyomás t vagy bármit hogy ne higgyek azt hogy bolond vagy
2022. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen!! Pontosan így van. Én is szégyellem magam, elbújok.
2022. márc. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!